Bądź modny!

Nowe trendy w modzie kobiecej

pokaz mody
Orsay to sieć butików z damską odzieżą, jakie zdobyły rodzimy rynek już kilka lat temu. Firma proponuje stroje eleganckie, lecz zarazem wygodne i co najważniejsze w niskich cenach. Niedawno do 620 butików w całym kraju, jakie posiada ta firma wkroczyła kolekcja zimowa. Ogromną popularnością cieszą się szczególnie kurtki Orsay jednakowo te klasyczne jak i bardziej oryginalne. Oczywiste jest, iż każde z nich są ciepłe i właściwe na zimowe chłody.

Porządki w szafie
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Wszystkie Panie które chcą ubrać się zgodnie z aktualnymi trendami niecierpliwie oczekują już nowych ubrań. Po nowym roku na pewno zachwyci nas Orsay kolekcja 2103, dzięki której każda poczuje się atrakcyjnie oraz nowocześnie. Ta firma z 37- letnią już tradycją przedstawi z pewnością przebojowe sukienki Orsay, które jak zwykle będą powabne, ale też stylowe oraz wyjątkowe. Dla kobiet, które tych strojów nie noszą natomiast wolą bardziej wygodny styl życia oferowane są spodnie damskie Orsay. Te oczywiście są dobrze dopasowane.

Moda jaką proponuje Orsay dedykowana jest przede wszystkim dla kobiet nowoczesnych, lubiących wyrażać własne „Ja” poprzez strój. W sklepach oczekuje na nie kompetentna obsługa i ładnie pokazane ubrania. Orsay czasami pokazuje się na łamach różnorakich publikacji, pokazuje również najnowsze kolekcje na pokazach mody. Ich zwyczajne wzornictwo czy kroje dostały wyróżnienie nie tylko polek, lecz pań z całej Europy. Warto powiedzieć, iż pierwsze salony pojawiły się w Niemczech. Następne prędko powstały w Austrii, Czechach oraz na Węgrzech. Po pewnym czasie sukcesywnie firma (www.koszulkiznadrukiem.pl/skontaktuj-sie-nami/) podbijała cały europejski rynek, by zostać jednym z liderów damskiej konfekcji.

pokaz mody
Autor: Kampus STDI
Źródło: http://www.flickr.com

Dziś Orsay kolekcja 2013 jest spośród tych najbardziej wyczekiwanych. Kolekcje każdorazowo czymś zaskakują, ale trzymają się tej samej konwencji. Sukienki Orsay nadal są szykowne, ale zarazem dziewczęce. Tak jest również z innymi częściami garderoby, jakie proponuje ta sieć butików. W byłej kolekcji przeważały pastele, a ubrania miały akcentować kobiece kształty. Interesujące, co Orsay zaserwuje nam tym razem. To zobaczymy już na początku następnego roku, wtedy będzie dostępna w butikach.