Bądź modny!

Tag Archive: pomysł

pomysł

Co powinno koniecznie odnaleźć się w szafie modnej kobiety?

bluzki i sukienki
Nie od dziś wiadomo, że lubimy dobrze wyglądać. Nasz przyciągający wygląd jest bowiem w stanie znacząco wpłynąć na wiele przejawów naszego życia codziennego, w takim razie też tak niezmiernie zależy nam na jego dobrym podtrzymaniu. Niemniej jednakże w praktyce nie jest to łatwe zadanie do wypełnienia. Na całość naszego wizerunku ma bowiem wpływ względnie dużo szczegółów.

Taniec i jego pozytywy

w szkole tańca
Są tacy ludzie, którzy najzupełniej nie tańczą. Jednak główną przyczyną owego stanu rzeczy tak naprawdę nie są kiepskie umiejętności, ale raczej psychika. Przecież tańczyć ma możliwość niemal każdy człowiek. Gdy jesteśmy wielkimi wstydziochami, to mamy duży problem z tym, aby tańczyć. Być może wielka popularność programów z tancerzami pozytywnie zdołała wpłynąć na postrzeganie tego jakże fantastycznego zajęcia? A więc w tym tekście zostanie poruszonych nieco zagadnień mających związek z tańcem. Niemal każdy, którego choć trochę zainteresował taniec, znajdzie tutaj coś interesującego. Miejmy przynajmniej taką nadzieję.

Ciężkie, ale modne zagadnienie: męska biżuteria

biżuteria dla mężczyzn
Przede mną trochę kontrowersyjny temat – biżuteria dla mężczyzn. Zagadnienie pełne ślepych uliczek. Wielu chłopców po usłyszeniu tejże frazy mogłoby popaść jeśli nie w przerażenie (bo przecież prawdziwy mężczyzna niczego się nie boi) to co najmniej w zażenowanie. Ci panowie którzy mają pociąg do filozofowania być może zadumaliby się nad kondycją współczesnych mężczyzn a nawet nad zamianą ról społecznych która bez cienia wątpliwości się dokonuje w naszym społeczeństwie.

Są tacy, którzy kochają zabawne zwroty, obrazki z umiłowanym zespołem, bohaterem lub wydarzeniem

nadruk
Są ludzie, którzy uwielbiają nosić tylko i wyłącznie gładkie koszulki, bez żadnych druków, rysunków albo napisów. Istnieją również tacy, którzy lubią śmieszne zwroty, obrazki z ukochanym zespołem, bohaterem, lub wydarzeniem. Jednak jeśli chcemy mieć coś bez wątpienia niesamowitego, coś co nie będzie posiadał nikt inny, to bez wątpienia trzeba się wypytać, gdzie w pobliżu jest firma, który proponuje wykonanie własnych napisów.