Bądź modny!

Szukasz dla kogoś prezentu który będzie zaskakującą niespodzianką?

prezent
Ślub to wielce ważne wydarzenie w życiu każdego człowieka. Bez wątpienia wejście na nową drogę życia to nader poważny krok, jednak zanim nadejdzie dzień ślubu, najczęściej organizuje się także wieczory panieński i kawalerski. Tradycyjnie wieczory te miały miejsce w wieczór przed ślubem i były oznaką końca wolności. Pan młody spędzał go ze swoimi kumplami, natomiast panna młoda z koleżankami.

człowiec lecący paralotnią
Autor: Cristian Bortes
Źródło: http://www.flickr.com

Dzisiaj wieczór panieński czy kawalerski wyglądają zupełnie inaczej. Na pewno trzeba podkreślić, ze najczęściej wieczór panieński odbywa się na dużo wcześniej przed ślubem. W dniu swojego ślubu najczęściej większość osób pragnie wyglądać jak najładniej, a długa impreza do samego rana w dzień wcześniej zdecydowanie temu nie służy. Jeśli pan młody czy panna młoda chcą się bardzo wyszaleć, zwykle po prostu ustalają datę dnia panieńskiego dużo wcześniej. Kiedy zostałaś zaproszona na wieczór panieński, bez wątpliwości powinnaś poznać sporo naszych wskazówek. Przede wszystkim powinnaś skonsultować się z innymi dziewczynami, które biorą udział w tej zabawie oraz dowiedzieć się od świadkowej, jakie atrakcje są przewidziane. Tradycją jest, że wieczór panieński jest planowany przez świadkową i koleżanki panny młodej, a ona nie może o niczym dowiedzieć się aż do początku wieczoru. Wielce ważnym elementem jest ponadto prezent na wieczór panieński. W dobrym guście jest podarowanie czegoś pannie młodej na pamiątkę.

Jeżeli nie macie pomysłu na żaden prezent, wtedy bardzo dobrym pomysłem może być podarowanie jej prezentu w formie przeżycia. Na przykład można podać, że zwykle świetnie sprawdza się lot paralotnią. Jeżeli tylko zgromadzicie wystarczające fundusze, wówczas możecie zaplanować taki lot nie tylko dla panny młodej, ale ponadto dla innych dziewczyn. Taka zabawa zdecydowanie będzie niezapomniana, a wieczór panieński może okazać się fantastyczną przygodą. Współcześnie coraz częściej odchodzi się od imprez w klubach na rzecz właśnie takich genialnych atrakcji.