Bądź modny!

Poznaj moc medycyny estetycznej i poczuj się ponownie atrakcyjnie.

Wypełnianie zmarszczek
Młodość, to temat nieustannie powracający w rozmowach pań, w popularnych czasopismach i licznych programach telewizyjnych. Czy popularne zabiegi kosmetyczne są w stanie zatrzymać czas i przywrócić zachwycający wygląd? A jeżeli tak – to jak długo będziemy podziwiać ich efekty?

Wstrzykiwanie botoxu
Autor: Dr. Braun
Źródło: http://www.flickr.com
Odmładzać się, czy nie odmładzać: to jest fundamentalne pytanie.Przychodzi taki czas w życiu każdej kobiety, w którym staje przed szklanym zwierciadłem (zazwyczaj przed tym powiększającym) i spostrzega, że jej skóra nie jest już tak młoda, jak dawniej. Cera staje się szara i matowa. W okolicach oczu i ust powstają drobne zagłębienia, które z wiekiem stają się coraz bardziej widoczne.

Wiele kobiet boi się starzenia, bezpowrotnej utraty swojej młodości. Przecież piękny wygląd sprawia, iż czują się radosne i pewne siebie.

Co musimy zrobić, by jak najdłużej cieszyć się z atrakcyjnego wyglądu?

Na szczęście żyjemy w czasach, w których technologia i nauka skutecznie pozwalają na przedłużenie młodości. Z jakich metod korzystają kobiety w walce ze zmarszczkami i efektami starzenia?

BOTOX

Jednym z wypróbowanych zabiegów w walce ze zmarszczkami jest botox twarzy.Polega on na wypełnieniu zmarszczek toksyną botulinową typu A, czyli botoxem.Dobrze przeprowadzony zabieg przynosi zauważalne efekty. Można z pewnością powiedzieć, że botox – sprawdź promocje na operacje plastyczne częstochowa-> www.medykestetic.pl/ – to prawdziwy zabójca zmarszczek. Dzięki tej substancji pozbędziemy się na przykład kurzych łapek w kącikach oczu, złowieszczej „lwiej” zmarszczki pomiędzy brwiami. Jeżeli chcesz zdecydować się na botox jest jednym z paru miast, w którym odkryjesz sprawdzonych specjalistów, którzy zadbają o wygląd Twojej skóry. Każdorazowo dokładnie sprawdź umiejętności lekarza. Zapytaj o wszystkie szczegóły i liczące się informacje. Unikaj niesprawdzonych „specjalistów”.
LIFTING TWARZY – CHIRURGIA ESTETYCZNA
Lifting twarzy jest stanowczo bardziej inwazyjną metodą odzyskania młodego wyglądu. Zabieg polega na chirurgicznym wycięciu nadmiaru skóry. Skutek: pozbycie się bruzd, fałdów grawitacyjnych, zmniejszenie zmarszczek. Całkowity okres regeneracji po liftingu twarzy wynosi około czternastu dni. Jeżeli chcesz zdecydować się na lifting twarzy znów jest jednym z kilku miast, w którym odkryjesz sprawdzonych lekarzy.

Jak znaleźć zaufanego specjalistę?W poszukiwaniach odpowiedniego specjalisty możemy wspomóc się Internetem wyszukując przykładowo: wypełnianie zmarszczek Warszawa. Odkryjemy, że istnieje nieskończoną ilość możliwości. Jednak przed podjęciem decyzji o jakimkolwiek zabiegu powinniśmy zweryfikować umiejętności lekarza. Unikniemy w ten sposób przykrych, a może nawet nieodwracalnych skutków nieprofesjonalnego przeprowadzenia zabiegu. Więcej na bezzmarszczek.com.pl