Bądź modny!

Modny dodatek na lato

odbicie - zdrowie
Wiosna i lato to pory roku, gdy cieplejsze kurtki i płaszcze zastępujemy trochę lżejszą odzieżą. Oczywiście ważnym elementem stylizacji są dodatki, które w słoneczne dni powinny zwracać uwagę kolorami, a niekiedy również interesującymi wzorami. Jak wybierać dodatki na lato?
odbicie - zdrowie
Autor: Derek Clark
Źródło: http://www.flickr.com

Okulary przeciwsłoneczne

Chociaż okulary przeciwsłoneczne możemy zakładać zarówno latem, jak i zimą podczas słonecznych dni, to dużo częściej kojarzymy je z upalną pora roku. Jest to nie tylko dekoracyjny, ale również praktyczny dodatek – sprawdzi się zarówno na ulicy, na plaży jak i w czasie prowadzenia auta. Okulary Dita to świetne rozwiązanie dla każdego, kto podąża za modą i ceni sobie jakość zakupywanych produktów. Zapewniają one nie tylko modny wygląd, ale także będą świetnie komponowały się z letnimi kreacjami. Okulary Oakley i innych rozpoznawanych marek modowych mogą być także prezentem dla każdej elegantki – np https://opticalchristex.pl/sklep/48-prada. Jakie oprawki będą najlepiej wyglądać latem? Moda jest różna, niemniej warto kierować się głównie własnym gustem i decydować się na modele najbardziej pasujące do kształtu twarzy – tylko tym sposobem będą one wyglądały dobrze, niezależnie od tego, czy są to okulary Gucci, czy też okulary Dita. Rzecz jasna również kolorowe oprawki będą dobrze widziane, bowiem lato to pora roku, kiedy możemy pozwolić sobie na większy luz.

panorama - zdrowie
Autor: Sternik
Źródło: http://www.flickr.com

Modna biżuteria dla kobiet
Każda kobieta uwielbia biżuterię. Niektóre panie decydują się na piękne kamienie, zaś inne wolą cienkie łańcuszki, które są mało widoczne, a więc i dyskretne. Lato kojarzy się z ozdobami w wyraźnych barwach, stąd też warto sprawić sobie bransoletkę z kolorowych nitek i niebanalnymi zawieszkami podkreślającymi wakacyjny charakter całej kreacji, albo – odzwierciedlającymi ważne wydarzenia w życiu. Piórka i kamienie w stylu boho świetnie skomponują się z delikatnymi sukienkami i spódnicami, a wracający co roku motyw marynarski podkreśli niewątpliwie biżuteria w kolorach białym, niebieskim i czerwonym oraz tego typu motywy, jak kotwica czy koło sterownicze. Ciekawa bransoletka czy też naszyjnik z tymi elementami będzie więc idealną ozdobą niemal każdej wakacyjnej kreacji. Zobacz też https://opticalchristex.pl/sklep/50-tom-ford