Bądź modny!

Nadruki na letniej odzieży – na topie czy nie?

Sukienka letnia
Sukienki z printami roślinnymi to hit tegorocznego sezonu letniego. Można je lubić albo nie, lecz trzeba przyznać, że wyglądają ślicznie. Zwyczajna, prosta sukienka całkiem zmienia swój charakter właśnie dzięki zastosowaniu nadruków.

Sukienka letnia
Źródło: www.melanzsklep.pl
Tego typu letnie sukienki rewelacyjnie nadają się dla dziewczyn, które pragną zamaskować mankamenty figury. Przewrotnie, sukienki z wszelakimi nadrukami przyciągają wzrok, lecz do samej sukienki, a nie do potencjalnych niedoskonałości sylwetki.

Wyobraźmy sobie sukienkę gładką, w kolorze beżowym. Jeśli sukienka jest dobrana, a my mamy jakieś fałdki to niestety nie da się tutaj nic zakamuflować. Gładki, jednolity materiał będzie bezlitosny dla nas. Całkiem, co innego sukienka z nadrukiem – nasze możliwości na ukrycie co poniektórych niedoskonałości są bez wątpienia większe.

Sprawdźmy, jakie nadruki są hitami tego lata?Musicie przyznać, że nieprosto jest odczepić oczy od tego typu sukienek, prawda?Ubierając sukienkę z nadrukiem trzeba pamiętać, żeby nie zagalopować się z dodatkami. Obowiązuje złota zasada powściągliwości – im mniej, tym lepiej. Sukienka będzie odgrywać tutaj istotną rolę, dodatki muszą pozostać dodatkami. Nie zakładajmy zbyt dekoracyjnych butów, torebki z aplikacjami także lepiej zostawić na inną okoliczność. Kiedy koniec dnia lub dzień zapowiada się chłodniej i zakładamy coś na wierzch – niech żakiet bądź sweter także będą w stonowanych, jednolitych barwach.