Bądź modny!

Przyjemne z pożytecznym

Versace woda toaletowa
Obieramy nową strategię. Zamiast zachęcać do podjęcia ścisłej diety, katorżniczego treningu tudzież ekstremalnych kuracji, chcemy przekonać Cię, że przyjemność doskonale wpływa na nasze zdrowie. Masz ostatnimi czasy problemy z koncentracją?

Czekolada, deser
Autor: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu
Złości Cię szef w pracy? Włącz płytę ulubionego wykonawcy, zjedz kawałek czekolady albo kup sobie bukiet kwiatów. Naukowcy udowodnili, że miłe doznania to panaceum na nasze niedyspozycje. Przykładowo gorzka czekolada obniża ciśnienie – pod warunkiem, że zjadasz tabliczkę tygodniowo. Czy powinna być gorzka?

Powinna, gdyż zawiera najwięcej ziarna kakaowego, a to w nim znajdują się odżywcze składniki. Mało tego, gorzka czekolada przyspiesza przemianę materii, w związku z tym spalamy więcej kalorii – oznajmiają izraelscy uczeni.

A może by tak powrócić do natury? Kosmetyki naturalne nie posiadają w swoim składzie substancji chemicznych. Obcujemy z czysta naturą. Używanie ich będzie więc przyjemne i skuteczne. Pozwolą na nowo odkryć zapachy świata, który nas otacza.Warto więc spróbować postawić na naturalną pielęgnację. W swoim tempie, ale skutecznie. Krok po kroku. Wówczas odkryjemy, że człowiek i natura to jedność. Może się okazać, że będzie to pierwszy krok do porzucenia własnych przyzwyczajeń i czerpania radości z życia w stylu Eko.

Kosmetyki komponowane są z roślin, olejków z nasion lub owoców. Mleko, śmietanka, jogurt, cukier otrzymywany z trzciny cukrowej, sok owocowy, i jajka są także częstym składnikiem kosmetyków naturalnych. Często zdarza się, że po otwarciu kremu lub balsamu do ciała nachodzi nas pokusa by chwycić za łyżeczkę i skosztować tych apetycznie wyglądających „puddingów” – tak pięknie i rozkosznie pachną!

A zapach odgrywa ogromną rolę w naszych chwilach słabości. Zapach lawendowy pozwala walczyć z bezsennością – waniliowy koi skołatane nerwy, uspokaja. Zwykle jedno „psiknięcie” dobrej perfumy potrafi momentalnie przenieść nas w świat zmysłów. Na chwilę obecną nie tylko wielcy designerzy przekonują nas do swoich najnowszych kolekcji. Również perfumiarze wabią nas specjalnymi wiosenno-letnimi kompozycjami. Autor:

Postarajmy się więc, żeby w naszym życiu nie brakowało małych przyjemności, wówczas droga do zdrowia będzie krótsza|znacznie i prostsza.