Bądź modny!

Przystanek Woodstock jako koncerty, lecz także szereg przedsięwzięć

Festiwal muzyczny
Przystanek Woodstock 2016 odbędzie się jak zawsze w Kostrzynie nad Odrą. Historia największego polskiego festiwalu liczy już przeszło 20 lat. Realizatorem Festiwalu jest Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, która tym letnim koncertem chce podziękować wszystkim ochotnikom i ludziom wspierającym jej styczniowe, finałowe postępowania.

Przystanek Woodstock to nie jedynie koncerty, ale również seria działań towarzyszących, warsztaty, spotkania z ludźmi kultury, polityki, mediów, także sporo innych. Osoby, które przyjeżdżają na festiwal, poważają sobie niespotykany klimat imprezy. Trudno o drugie takie wydarzenie w całej Europie. Na każdym Przystanku Woodstock występuje kilkadziesiąt grup z Polski i świata. Od kilkunastu lat Fundacja urządza przesłuchanie chętnych grup, które chcą ukazać się przed dużą widownią.

Ubezpieczenie owej imprezy oparte jest o Pokojowy Patrol, czyli gromadę wolontariuszy, fachową ochronę, również policję, jaka zajmuje się wypadkami łamania prawa. Przystanek Woodstock to najbardziej bezpieczna impreza (www) masowa w Polsce. Mnóstwo rozmaitych ludzi spotyka się ze sobą, mieszka w jednym miejscu, wspólnie się bawi- (poznaj szczegóły). Co roku Policja uwierzytelnia, że przy tak obszernej publiczności dziwem jest tak nieduża ilość zgłoszeń dotyczących agresji.

Teczka na ramię
Autor: César
Źródło: http://www.flickr.com
Aby pojechać na taki festiwal, koniecznie należy się w coś spakować. Torby podróżne powinny być przede wszystkim lekkie, przestronne, jednak trwałe. Nawet względnie tania torba jest w stanie być odpowiednia pod zastrzeżeniem, że będzie stworzona z dobrych materiałów. Malutkie walizki sprawdzą się jako podręczny ekwipunek, jaki wolno zabrać ze sobą wszędzie. Typowe i duże walizki to wyjście stosowne na dłuższe wyjazdy. Wskazane jest, aby w środku ukrywały się kolejne kieszonki zapinane na zamek błyskawiczny, jakie pomieszczą drobne przedmioty. Bardzo praktyczną opcją jest możliwość przeobrażenia drobnej torby na plecak – https://plecaki.com.pl/pl/c/Soy-Luna/213 – za pomocą zewnętrznych szelek. Współczesne walizki są coraz lżejsze i w wyższym stopniu odporne na defekty dzięki stosowaniu zaawansowanych technologicznie materiałów. Szczegóły znajdziesz pod linkiem Ceneo. Rozmaitość cenowa osiągalnych na rynku toreb jest nadzwyczaj wielka.