Bądź modny!

Rozrywka jest w modzie – czyli o zabawnych T-shirtach

T-shirt
W nowoczesnym świecie każdy z nas jeśli nie chce pozostać w tyle musi nie tylko nadążać za innymi, ale równocześnie spośród innych się wyróżniać, jeżeli chce zostać zauważony. Wykorzystujemy w tym celu mniej lub bardziej nowatorskie sposoby, żeby wybić się z tłumu i zostać zapamiętanym. Zazwyczaj swoją oryginalność akcentuje się poprzez urodę (atrakcyjny odcień włosów, perfekcyjna cera, dokonała sylwetka, wytatuowane ciało), ale także poprzez ubrania.

T-shirt
Autor: Mike Mozart
Źródło: http://www.flickr.com

Szczególnie ten ostatni sposób jest dosyć popularny i nierzadko wybierany, gdyż w wielu przypadkach przy niewielkim nakładzie finansowym można faktycznie wyróżnić się na tle innych osób.Doskonałym przykładem są chociażby śmieszne koszulki męskie bądź damskie, które możemy wyszukać w niejednym sklepie. Niemniej, to, jakie wrażenie będzie się sprawiać dzięki takiej koszulce zależy od wielu elementów i nie zawsze pierwsza lepsza koszulka (sprawdź nadruki na odzieży) z hipermarketu będzie trafnym zakupem. Zabawne koszulki nie oznaczają bowiem, że wybierająca je osoba ma wyglądać kiczowato i „śmiesznie”, ale w tym bardziej ironicznym znaczeniu. Odpowiednio dobrana koszulka z humorem będzie przyciągać uwagę innych i wzbudzać pozytywne reakcje.

Zabawne koszulki mogą być zabawne dzięki użyciu nietypowanie hasła lub ciekawej grafiki. Niekiedy nawet zwyczajna biała koszulka z normalnymi napisami może okazać się strzałem w dziesiątkę, jeśli hasło na niej zawarte jest rzeczywiście zabawne. Osoby, które decydują się na śmieszne koszulki chcą w ten sposób podkreślić swoją osobowość. Najczęściej zamawiają je osoby, które cechuje dystans do siebie i do świata. Na ogół też koszulka – hiperłącze – taka może sporo powiedzieć o jej posiadaczu.

T-shirt
Autor: Mike Mozart
Źródło: http://www.flickr.com

Mężczyźni i kobiety mogą w zabawny sposób wyrazić siebie, swoje potrzeby czy upodobania, a także swoje antypatie i przekonania. Humor od zawsze był i jest doskonałym sposobem na to, by przekazać coś na swój temat i o świecie w przyjemny i przystępny dla każdego sposób, nawet, jeśli chodzi o sprawy trudne i niełatwe do przekazania. Zabawne koszulki można z powodzeniem wyszukać w internecie (nietypowe koszulki). Znajduje się tu rozbudowany ich asortyment, dzięki czemu na spokojnie możemy przejrzeć każdą koszulkę z osobna i sprawdzić, która z nich faktycznie jest według nas zabawna.