Bądź modny!

Trendy na rynku bielizny damskiej oraz męskiej

Plażowy trend: Black & white
Zbliżają się urlopy, zatem wraca stare pytanie – co na siebie włożyć na plaży? Jakie stroje kąpielowe są aktualnie w modzie? Jaka bielizna jest w te wakacje trendy? Jak ukryć krągłe kształty? Znajdziesz odpowiedzi, zapoznając się z tym krótkim tekstem.

Stroje kąpielowe od Reserved
Autor: Reserved
Źródło: Reserved
Latem do lamusa muszą odejść stłumione i smutne kolory. Na plażach pokażą się pastele i zabielone kolory! Jeśli zobaczysz w sklepie kostiumy kąpielowe w barwach pastelowego różu, chabrów, mięty i dojrzałych pomarańczy –bierz od razu! Jazzy staną się też wszelkiego typu wzory geometryczne i futurystyczne. Szczególnie zwróć uwagę na mocne motywy o nazwie ‘carven’. Do łask wrócą marynistyczne desenie. Uwaga! Duży powrót czekają też wzory retro!

W świecie mody panuje ostatnio boom na projekty zakrywające wybujałe kształty ciała. Popularna jest bielizna wyszczuplająca, a kobiety o puszystszych kształtach czy z brzuszkiem naprawdę mają dobry wybór bielizny plażowej. Dostępne są zatem stroje z materiałem do pasa, maskujące nieco więcej niż normalne bikini.

Moda letnia i plażowa
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu

Prawdziwym krzykiem mody jest tzw. tankini. Jest to strój kąpielowy składający się z majtek i topu z dobrze zaprojektowanym dekoltem. Projekt skutecznie maskuje niedoskonałości, a na dodatek jest komfortowy i praktyczny. Tankini łatwo podciągnąć, gdy planujemy opalić trochę ciała. Młodsza kuzynka bikini pasuje też świetne do spodenek, szortów i spódnic.

Czas więc wybrać się do galerii handlowych lub pomyszkować w Internecie. W sezonie, szanowne panie – pastele i szpilki górą!

Obok strojów kąpielowych pora letnia niesie całą gamę trendów.