Bądź modny!

Sposób na ładną sylwetkę

Mężczyźni
Odsysanie tłuszczu jest zabiegiem kształtującym sylwetkę przez eliminację tkanki tłuszczowej z takich okolic ciała jak brzuch, pośladki, uda, ramiona a także broda.
W ciągu ostatniej dekady liposukcja Kraków nazywana także „lipektomią” przeszła wiele pomyślnych przemian, które w znacznym stopniu poprawiły jej skuteczność oraz bezpieczeństwo.

Rozpatrując poddanie się zabiegowi odsysania tłuszczu trzeba mieć rozsądne oczekiwania wobec potencjału korekcji przy zastosowaniu tejże metody. Powinno się pamiętać, iż zabieg może polepszyć Twój wygląd jak też samopoczucie, lecz nie koniecznie zapewnić idealny rezultat, albo zmienić stosunek innych ludzi do Ciebie. Zanim podejmiesz decyzję o zabiegu rozważ szczegółowo swoje oczekiwania oraz przedyskutuj je z chirurgiem. Idealnym kandydatem do zabiegu odsysania tłuszczu (więcej detali tu: ) będzie jednostka o normalnej wadze z jędrną skórą, u której nadmiar tkanki tłuszczowej umiejscowiony jest w określonych okolicach ciała. Musi cechować się znakomitym zdrowiem fizycznym, być stabilną emocjonalnie i mieć rozsądne wyczekiwania wobec zamyślanego leczenia. Twój wiek nie ma fundamentalnego przesłania, jednakże osoby starsze mają mniej ciągliwą skórę, co może być przyczyną gorszych wyników leczenia niż u ludzi młodych.
nałogi
Autor: Eddie
Źródło: http://www.flickr.com
salony
Autor: stephen bowler
Źródło: http://www.flickr.com
Mężczyźni
Autor: Frô de maracujá!
Źródło: http://www.flickr.com

Lipofilling Kraków, o którym więcej informacji znajdziesz tu: lipoline.pl/lipofilling/przeszczep-tkanki-tluszczowej a więc transplantacja własnej tkanki tłuszczowej jest to znakomita opcja do zapełniania nie tylko defektów estetycznych ciała, ale także ubytków po zabiegach rekonstrukcyjnych.

Tkankę tłuszczową do przeszczepu bierze się w większości wypadków z brzucha lub okolicy bioder. Uzyskana tkanka tłuszczowa zostaje przygotowywana w wirówce do pożądanego zagęszczenia.