Bądź modny!

Strony na temat trendów to masa weny

moda
Moda dla jednych ma jedynie takie znaczenie, że w sklepach regularnie zmienia się styl rzeczy, które są dostępne w sprzedaży. Dla innych trendy są czymś dużo bardziej istotnym. Wielu ludzi podchodzi do mody tak, jakby była to forma sztuki, w dodatku takiej, którą da się wykorzystać na co dzień. To zupełnie coś innego niż niezrozumiałe malunki czy dziwne instalacje. Moda to coś konkretnego, co można włożyć i zachwycić znajomych a także przechodniów, którzy będą mieli szczęście zobaczyć Cię na ulicy.

festiwal mody
Autor: Andalucia Lab
Źródło: http://www.flickr.com
Zupełnie tak samo jak w sztuce, aby skomponować ciekawą kreację niezbędna jest wena. Skąd ja brać? Źródłem może być blog. Moda (Sprawdź) fascynuje dziś dużo grono ludzi, a niektórzy postanowili już dawno tworzyć modowego bloga. Osoby takie śledzą nowe trendy, chodzą na pokazy i interesują się wszelkimi informacjami z modowego świata. Starają się także przedstawiać ciekawe outfity. Co to oznacza dla Ciebie? Odpowiedź brzmi: możesz wejść na tego rodzaju stronę i znaleźć to, czego potrzebujesz – czyli ogrom inspiracji.

konferencja o modzie
Autor: Andalucia Lab
Źródło: http://www.flickr.com

A może zupełnie nie trzeba Ci weny, bo masz jej aż nadto dużo? Wówczas możliwe że powinnaś stanąć po drugiej stronie i samemu pisać blog (więcej na tej stronie). Moda (sprawdź również desigual sukienki) w takim wypadku może się stać nawet Twoją metodą na życie. Jak to możliwe? Otóż osoby, które prowadzą najpopularniejsze blogi często są w stanie zarabiać na tym co robią. Stają się obiektem zainteresowania sponsorów.

Czasem odzywają się nawet osoby robiące spoty reklamowe. Niektóre blogerki funkcjonują aktualnie nawet jako celebrytki. Zapewne taką renomę zyskać będzie trudno. Jednak zanim osiągniesz wielki sukces, możliwe że i tak dostaniesz na przykład nieodpłatnie ubrania od producentów odzieży. Duża liczba marek chętnie wysyła swoje ciuchy blogerom, by twórcy internetowi opisali je na blogu.