Bądź modny!

Świeże wzory świetnych męskich kurtek już do nabycia w salonach na obrębie całego kraju

images
Sklep Zara ogólnie charakteryzuje się bardzo szerokim asortymentem swych wyrobów. Dotyczy to również kurtek. W sklepach Zara bowiem pod hasłem „kurtka damska” kryje się cała szeroka i urozmaicona gama wyrobów. Będą więc typowe kurtki o urozmaiconych fasonach, jak również marynarki, żakiety i tym podobne. W odróżnieniu od pozostałych sklepów płaszcze umieszczone są w innej kategorii. Wybór jest więc ogromny. Wspomniana kolekcja występuje przy okazji sezonu wiosennego, toteż produkty są raczej cienkie i z lekkich tkanin. Tak jak w sytuacji każdego innego sklepu sieciowego, także w placówkach Zara kolekcja uzależniona jest od pory roku. Firma Zara obecnie zyskuje sobie bardzo duże grono miłośników, coraz częściej także wśród panów.

Kolekcja na zimęZimowa kolekcja dla mężczyzn obejmuje krótkie kurtki ocieplane w różnych kolorach, jak również okrycia o charakterze bardziej klasycznym, a więc krótsze i dłuższe płaszcze, pasujące do garnituru i eleganckiego obuwia. Dostępne są też kurtki męskie uszyte z grubej skóry. Kolekcja dla kobiet przewiduje zwykle długie okrycia ocieplane, czasami wyprodukowane z czarnego, błyszczącego syntetycznego tworzywa, aktualnie bardzo często wybieranego przez dużą liczbę ludzi. Okrycia te w większości przypadków posiadają kaptur oraz pasek w talii. Charakterystyczne dla marki Zara są sprzedawane rozmaite sztuczne futra. Mają one różnorodne kolory, modele oraz desenie. Często przewijającym się wzorem jest panterka.

Kolekcja wiosennaWspomniana już obecna kolekcja wiosenna obejmuje bardzo duży wybór okryć wierzchnich. Dla panów będą to różnorodne pomysły, czasami nawet zaskakujące. Dostępne są okrycia w rodzaju krótki trencz, będące bardziej eleganckimi niż zwykłe kurtki. Kurtki Zara dla panów to także bejsbolówki oraz modne obecnie modele z dżinsu. Typowe dla sklepu jest również zestawianie ze sobą w jednej części ubioru różnych materiałów. Niekiedy stosowane są one w formie naszytych łat na łokciach. Zaskakujące może być, jak szeroki jest wybór barw w ofercie męskiej. Dorównuje on niemal palecie barw z oferty dla kobiet. Oferta dla kobiet natomiast także łączy w sobie dużą liczbę rozmaitych elementów. Kolekcja (polecamy) marynarki (powołaj się na nas)