Bądź modny!

Tag Archive: sylwetka

sylwetka

Liposukcja – korzystny zabieg plastyczny dla każdego ciała

liposukcja
Zgrabna sylwetka w rozumieniu wielu osób to synonim szczupłej sylwetki. W związku z tym osoby z nadmierną tkanka tłuszczową robią wszystko, by zrzucić niepotrzebne kilogramy i się odchudzić. Zwykle tyje cała nasza sylwetka, aczkolwiek często jest także tak, że tłuszcz gromadzi się w szczególności w konkretnych partiach ciała – chociażby na udach, czy brzuchu i mimo systematycznych ćwiczeń oraz stosowania diety, nie jesteśmy się go w stanie z tych okolic pozbyć. Wtedy warto wziąć pod uwagę rozwiązanie, którym jest liposukcja.

Dopasuj styl do figury – Moda męska – dopasuj styl do swojej sylwetki

images
Moda to, wbrew powszechnej opinii, pasja nie tylko przedstawicielek płci pięknej. Również mężczyźni zwracają wielką uwagę na to, co na siebie wkładają. Dlatego w modnych magazynach oraz w sieci pojawia się mnóstwo poradników, które pozawalają panom określić typy sylwetek męskich oraz dobrać właściwy ubiór.

Odzież w paski – kochamy czy jednak nie?

moda damska
W tym sezonie zostałyśmy dosłownie przygniecione paskami. Zobaczyłyśmy paski pionowe, paski poziome, paski wąskie i paski szerokie. Multikolor lub w wydaniu klasycznym, jako mix biało – czarny – jak w przypadku sukienki Viola. Wielbicielek tego rodzaju zestawów jest bodajże tyle samo, co przeciwniczek – te są zdania, że paski pogrubiają i zaburzają proporcje figury.

SPA – zabiegi i inne metody na piękną figurę

jeden z zabiegów na day spa
W momencie w którym nadchodzi pora wiosenna znaczna ilość pań nade wszystko skupia się na tym, żeby korzystać ze specjalnych zabiegów, które są w stanie polepszyć stan ich wyglądu zewnętrznego. Oddzielnie od faktu tego, czy są to kobiety grubsze bądź też inne, każda z nich ma chęć po prostu czuć się wspaniale, kiedy nadejdzie chwila zrzucenia z siebie ciężkich kreacji.

Bielizna damska i męska

images
W sklepach zwykle nabywamy różnorakie ciuchy, takie jak suknie czy koszule, a zwykle zaniedbujmy kwestię doboru dobrych elementów, które zakładamy pod ubranie. Bieliznę dobieramy zatem bez pomyślunku, myśląc, że przecież i tak nikt nie zobaczy tych ciuchów. To znaczny błąd w postrzeganiu świata, bo bielizna to bardzo ważny element erotyczny, który wykazuje wielki wpływ na facetów.

Nie musimy być ubrane na sztywno

moda
Przyjęło się, że panie zasiadające na znacznych stanowiskach w przedsiębiorstwie, muszą wciąż przedstawiać się nienagannie i schludnie, a co się z tym wiąże, powinny posiadać założone dopasowane garsonki oraz dobrze do nich wykonany makijaż oraz uczesanie. A przecież nie zawsze aż tak oficjalny i sztywny strój jest wyznacznikiem statusu społecznego, czasem można się ubrać w coś fajniejszego i cały czas przedstawiać się tak samo nienagannie i wspaniale.