Bądź modny!

Tag Archive: sylwetka

sylwetka

Czy odnajdziemy gdzieś ubrania duże rozmiary

kobieta
Czy potrzebujemy ubrania w większych rozmiarach aniżeli zwyczajowo?

Niejednokrotnie w sklepach występują rzeczy w mniejszych wielkościach, które najczęściej możemy napotkać obserwując ludzi spacerujących ulicami. Jednak prawda będzie taka, że będzie dużo osób, które noszą większe rozmiary, a wtedy może się okazać, że będą one sfrustrowane tym, jak ciężko jest im kupić coś odpowiedniego dla siebie.

Liposukcja – korzystny zabieg plastyczny dla każdego ciała

liposukcja
Zgrabna sylwetka to w rozumieniu wielu synonim szczupłej sylwetki. Na skutek tego osoby z nadmierną tkanka tłuszczową robią wszystko, żeby zrzucić niepotrzebne kilogramy i się odchudzić. Z reguły tyje cała nasza sylwetka, jednak często jest także tak, że tłuszcz gromadzi się w szczególności w konkretnych partiach ciała – przykładowo na udach, czy brzuchu i mimo regularnych ćwiczeń oraz stosowania diety, nie jesteśmy się go w stanie z tych okolic pozbyć. W takim wypadku warto wziąć pod uwagę rozwiązanie, jakim jest liposukcja.

Dopasuj styl do figury – Moda męska – dopasuj styl do swojej sylwetki

images
Moda to, wbrew powszechnej opinii, hobby nie tylko kobiet. Też panowie zwracają wielką uwagę na to, co na siebie wkładają. Stąd też w modnych magazynach oraz w sieci jest mnóstwo porad, które pomagają mężczyznom rozpoznać typy sylwetek męskich oraz wybrać odpowiedni strój.

Odzież w paski – kochamy czy jednak nie?

moda damska
Tego sezonu zostałyśmy dosłownie obsypane paskami. Zobaczyłyśmy paski pionowe, paski poziome, paski wąskie i paski szerokie. Multikolor bądź w wydaniu klasycznym, jako mix biało – czarny – jak w przypadku sukienki Viola. Zwolenniczek tego rodzaju kompletów jest zapewne tyle samo, co przeciwniczek – te są zdania, że paski poszerzają i zakłócają proporcje sylwetki.

SPA – zabiegi i inne metody na piękną figurę

jeden z zabiegów na day spa
W momencie w którym nadchodzi pora wiosenna znaczna ilość pań nade wszystko skupia się na tym, żeby korzystać ze specjalnych zabiegów, które są w stanie polepszyć stan ich wyglądu zewnętrznego. Oddzielnie od faktu tego, czy są to kobiety grubsze bądź też inne, każda z nich ma chęć po prostu czuć się wspaniale, kiedy nadejdzie chwila zrzucenia z siebie ciężkich kreacji.

Bielizna damska i męska

images
W sklepach zwykle nabywamy różnorakie ciuchy, takie jak suknie czy koszule, a zwykle zaniedbujmy kwestię doboru dobrych elementów, które zakładamy pod ubranie. Bieliznę dobieramy zatem bez pomyślunku, myśląc, że przecież i tak nikt nie zobaczy tych ciuchów. To znaczny błąd w postrzeganiu świata, bo bielizna to bardzo ważny element erotyczny, który wykazuje wielki wpływ na facetów.