Bądź modny!

Co na siebie włożyć na szaloną imprezę w gronie przyjaciół?

images
Jeśli dostajemy zaproszenie na jakąś imprezę zwykle musimy zmierzyć się z dylematem jaki strój wybrać. Mężczyźni mają zdecydowanie łatwiej, dobrze dopasowany garnitur męski sprawdzi się prawie przy każdej okazji. Na nieoficjalne okazje koszula i dżinsy nadadzą się idealnie. A panie?

No cóż.. Panie mają o wiele więcej możliwości wyboru, więc i więcej czasu to zajmuje, same sukienki to temat rzeka.

Wszystko zależne jest od typu wydarzenia. Sukienki wieczorowe doskonale zdają egzamin na przyjęciach w ekskluzywnych miejscach, ślubach czy kolacjach, ale na przyjęcie w ogrodzie już raczej należy zdecydować się na coś innego.Jeżeli wychodzimy na premierowy spektakl w teatrze założymy raczej piękną sukienkę, a gdy wychodzimy w weekend na film ze znajomymi wystarczą dżinsy i koszulka. Naturalnie musimy jeszcze wybrać jakie dżinsy i jaka koszulka. Sukienki dzianinowe szyje się w tak wielu kolorach i o tak różnorodnych fasonach, że ciężko to sobie nawet wyobrazić.Jeśli wychodzimy na imprezę można poszaleć. Zwyczajne dżinsy i koszula mogą stać się fantastycznym strojem na imprezę. Należy dorzucić kolorowy pasek, włożyć szpilki a koszulę – zamiast zapinać – zawiązać w pasie aby stała się uwodzicielskim topem. Koszule damskie także są różne, na tego typu okazję jednak idealnie nada się zwyczajna, klasyczna podkreślająca talię, bez elementów ozdobnych. Na zimne dni, które niebawem przyjdą należy jeszcze włożyć coś na wierzch. W sklepach widać już jesienne ubrania zatem kurtki damskie znajdziemy we wszystkich.
Aby doskonale się prezentować nie musimy wcale wydawać ogromnych pieniędzy, ani podejmować ogromnych wysiłków.

Autor: Bonarka City Center

Wystarczy, że poznamy swoje mocne strony i je podkreślać. Sprawdźmy jaki fason najładniej podkreśla naszą talię, biust czy nogi i trzymajmy się go. Trzymajmy w garderobie zestaw bazowy – dobre dżinsy, koszulę, spódnicę, małą czarną – i eksperymentujmy z akcesoriami. biżuteria, torebki, buty – nie obawiajmy się wybierać odważnych odcieni, nie wtapiajmy się w tłum.

Warto szukać pomysłów w Internecie i tam również kupować ubrania. Jeżeli mamy świadomość co do nas pasuje z pewnością będziemy usatysfakcjonowane. Należy wyszukać w Internecie choćby „sklep internetowy odzież damska” i możemy wybierać. Sklepy w Internecie gwarantują możliwość wymiany towaru więc bez trudności możemy to zrobić, jeśli coś nie będzie nam odpowiadało.