Bądź modny!

Zdrowi i w pełni formy przez cały czas

sport
Różne są powody uprawiania sportu. Jogging, pływanie, jazda na rowerze to sporty uprawiane przede wszystkim dla zdrowia. Ćwiczenia na siłowni łączą i zdrowie i troskę o dobry wygląd. Natomiast przyjemność to główny powód uprawiania futbolu czy Nordic Walkingu. Nieważne którą formę ruchu się zdecydujemy, istotne by na stałe zagościł w naszym życiu. Musimy tylko wybrać taką, która przyniesie nam największą frajdę.

Trzymaj formę ponad normę

Obecnie w każdym mieście zachęca nas również do aktywności fizycznej wiele siłowni oraz fitness klubów. Jeśli zdecydowaliśmy się na tę formę ruchu, wybierzmy na początek odpowiedni, adekwatny do naszych możliwości. Natomiast jeżeli ćwiczenia siłowe chcemy wykonywać w domu, należy pomyśleć o ławce siłowej, dzięki której popracujemy nad umięśnieniem i zwiększeniem siły. Zakupu możemy dokonać w sklepach internetowych, wpisując w wyszukiwarce frazę: ławka do ćwiczeń – http://www.sport-shop.pl/sprzet-silowy-lawki-pod-sztange-c-111.html.

sport-shop:http://www.sport-shop.pl/elektronika-krokomierze-c-177.html
Źródło: Sport-shop.pl

Stan nieważkości

Pływanie należy do najłatwiejszych i najprzyjemniejszych sposobów na utrzymanie zgrabnej sylwetki. Jeżeli nudzą nas ćwiczenia na siłowni, a zależy nam na aktywności fizycznej, która rozwinie i wzmocni mięśnie klatki piersiowej, ramion oraz pleców, decyzja o pójściu na pływalnię będzie idealnym pomysłem.

Jeżeli przebywamy całe dnie przed monitorem komputera, uskarżamy się na bóle krzyża, już po kilku sesjach na basenie zauważymy konkretną poprawę. Nie ma nic do rzeczy, że od dawna nie uprawialiśmy żadnego sportu, czy walczymy z dodatkowymi kilogramami – kontakt z wodą to same pozytywy, czego dowodem jest rozpierająca nas radość po każdym powrocie z basenu. Pamiętajmy tylko by wcześniej, zakupić okulary do pływania (sprawdź różne modele okularów), które ochronią oczy przed chlorowaną wodą

sport
Źródło: http://www.sport-shop.pl/

a także umożliwiają lepsze widzenie w chwili nurkowania.

Chodzi o to, żeby chodzić

Jogging, Nordic Walking, szybki spacer z psem. Czy rozmyślałeś nad tym, ile kroków zrobiłeś w ciągu dnia? Krokomierz policzy nasze kroki, a przy tym zachęci do uprawiania aktywności sportowej. Aby uprawiać jogging czy chodzić z kijkami niekonieczne są długie szkolenia lekcje z instruktorem czy specjalistyczne oprzyrządowania. Powinniśmy posiadać jedynie dobre buty, wygodne ubrania i ruszamy w trasę! Wszak chodzi o to, aby nie stać w miejscu – i w życiu i w sporcie.