Bądź modny!

Tag Archive: tatuaż

tatuaż

W jaki sposób można przełamać stereotypy na temat męskich wyborów czyli co może robić prawdziwy mężczyzna w gabinecie kosmetycznym.

Zabieg dla mężczyzny
O tym, że panowie całkowicie odmiennie będą dbać o swój wizerunek wiadomo nie od dzisiaj. I nie od dnia dzisiejszego w naszym społeczeństwie jest opinia, że pewne zabiegi upiększające i poprawiające urodę raczej są przeznaczone dla kobiet. Dla niejednej osoby już tylko myśl o wizycie mężczyzny w gabinecie kosmetycznym może się wydać nieco śmieszna, a jeszcze bardziej chodzenie przez niego systematycznie na różne zabiegi.

Tatuaże nieustannie pozyskują coraz większą sławę w w naszym kraju

Tatuaż na plecach
Jeszcze niedawno w naszym kraju panowała negatywna opinia, że tatuaże to domena penitencjariuszy i w ogóle osób posiadających problem z prawem. Dodajmy do tego fakt, że nie było salonów tatuażu, więc ”dziergano” je w domowych – często mało sterylnych okolicznościach. Zbierając wszystkie te rzeczy pod uwagę nie budzi zdziwienia, że bardzo niewiele ludzi decydowało się na ozdobienie swojego ciała jakimkolwiek rysunkiem lub napisem. Ponadto tatuowaniu towarzyszył, nierzadko duży, ból, co zniechęcało wielu chętnych.

Jak efektownie ozdobić ściany w mieszkaniu

Fototapeta czarno biała, przykładowa grafika na fototapetę
Dużo osób choć raz w życiu myślało o zrobieniu sobie tatuażu. Zwykle były to plany lat młodzieńczych, pojawiające się pod naciskiem kolegów, lub chęć przeżycia czegoś innego, żeby złamać nudę codziennego dnia w życiu dorosłym. Zwykle plany kończyły się tylko na wymyślaniu w głowie obrazka, jaki ewentualnie mógł się znaleźć na ciele. Nie starczało już zapału na wyszukiwanie certyfikowanego studia tatuażu albo porównania cen, nie mówiąc już o wizycie w celu omówienia techniki nanoszenia oraz wybrania wzoru.

Tatuaże zmywalne – ozdoba ciała czasowa i prosta do zlikwidowania

Zmywalny tatuaż
Dużo osób przynajmniej raz w życiu myślało o zrobieniu sobie tatuażu. Zwykle były to pomysły lat młodzieńczych, przychodzące do głowy pod wpływem znajomych, albo chęć zrobienia czegoś nowego, by złamać nudę codzienności w życiu dojrzałym. Zwykle plany skupiały się tylko na obmyślaniu w głowie obrazka, jaki na przykład mógłby się znaleźć na ciele. Nie starczało już zapału na wyszukiwanie renomowanego salonu tatuażu lub przeglądu cen, nie wspominając w ogóle o wizycie w celu poznania sposobów nanoszenia i wybrania wzoru.