Bądź modny!

Tag Archive: tatuaż

tatuaż

Jak efektownie ozdobić ściany w mieszkaniu

Fototapeta czarno biała, przykładowa grafika na fototapetę
Wiele ludzi przynajmniej raz w życiu myślało o zrobieniu sobie tatuażu. Przeważnie były to plany okresu młodzieńczego, przychodzące do głowy pod naciskiem znajomych, lub chęć doświadczenia czegoś nieznanego, żeby złamać rutynę codzienności w życiu dojrzałym. Zwykle chęci kończyły się zaledwie na wymyślaniu w głowie wzoru, który na przykład mógł się pojawić na ciele. Nie dochodziło do wyszukiwanie certyfikowanego salonu tatuażu czy przeglądu cen, nie wspominając nawet o pójściu tam w celu omówienia sposobów tatuowania oraz wybrania wzoru.

Tatuaże zmywalne – ozdoba ciała czasowa i prosta do zlikwidowania

Zmywalny tatuaż
Dużo ludzi przynajmniej raz w życiu myślało o zrobieniu sobie tatuażu. Zwykle były to plany okresu młodzieńczego, pojawiające się pod naciskiem kolegów, albo chęć doświadczenia czegoś innego, żeby złamać rutynę codziennego dnia w życiu dorosłym. Najczęściej przedsięwzięcia te kończyły się jedynie na obmyślaniu w głowie wzoru, jaki na przykład mógł się pojawić na ciele. Nie starczało już zapału na poszukiwania certyfikowanego salonu tatuażu lub porównania cen, nie wspominając nawet o wizycie w celu omówienia techniki nanoszenia i wyboru wzoru.

W jaki sposób można przełamać stereotypy na temat męskich wyborów czyli co może robić prawdziwy mężczyzna w gabinecie kosmetycznym.

Zabieg dla mężczyzny
O tym, że mężczyźni zupełnie inaczej będą dbać o swój wizerunek nie od dzisiaj się wie. I nie od dnia dzisiejszego w naszym społeczeństwie jest przekonanie, że pewne upiększające i pielęgnujące zabiegi raczej są przeznaczone dla pań. Dla niejednej osoby już tylko myśl o wizycie mężczyzny w gabinecie kosmetycznym będzie się wydawała śmieszna, a jeszcze bardziej udawanie się przez niego regularnie na różne zabiegi.

Tatuaże nieustannie pozyskują coraz większą sławę w w naszym kraju

Tatuaż na plecach
Jeszcze niedawno w naszym kraju panowała negatywna opinia, że tatuaże to domena penitencjariuszy i w ogóle osób posiadających problem z prawem. Dodajmy do tego fakt, że nie było salonów tatuażu, więc ”dziergano” je w domowych – często mało sterylnych okolicznościach. Zbierając wszystkie te rzeczy pod uwagę nie budzi zdziwienia, że bardzo niewiele ludzi decydowało się na ozdobienie swojego ciała jakimkolwiek rysunkiem lub napisem. Ponadto tatuowaniu towarzyszył, nierzadko duży, ból, co zniechęcało wielu chętnych.