Bądź modny!

Trendy dodatki z nowej kolekcji H&M już w salonach

modne kolczyki
modne kolczyki
Świat mody to zjawisko, które licznym ludziom wydaje się nieco obce. Trudno ich nie pojąć, patrząc, jak dziwnie czasem są ubierane modelki na pokazach, jak bardzo uduchowionymi twórcami są autorzy mody, jak w każdym pokazie mody usiłują przemycić różnego rodzaju metafory artystyczne. Oczywiście są pasjonaci mody, którzy dość emocjonalnie podchodzą do takiego trochę tajemniczego świata mody, pojmują go, a kiedy obserwują na wybiegu modelkę ubraną w abstrakcyjną kieckę, nie kręcą głową nad tym, że nikt przy zdrowych zmysłach nie włożyłby tego rodzaju stroju, by wyskoczyć do spożywczego po zakupy czy na zabawę.

To fakt – są zupełnie inne, znacznie bardziej przyjazne dla odbiorców pokazy modelek, których zadaniem jest przedstawienie mody użytkowej, takiej, jakiej nikt się nie obawia, której propozycje dowolny zwykły mężczyzna lub kobieta nałożyłaby do wyjścia na miasto, czuła się dobrze i miło, a przy tym elegancko. I nie wyróżniała się zbytnio, chyba że poziomem elegancji i wytworności. Nieczęsto jednak widzi się takie pokazy mody, na jakich zwykli ludzie są upatrywani jako najważniejsi jurorzy i odbiorcy. W najpopularniejszych mediach pokazuje się raczej te nieco niezwykłe, trudne do zrozumienia projekty.

Dla tych zjadaczy chleba, jacy z tych przyczyn lub jakichkolwiek innych nie interesują się modą, a przy tym nie pragną prezentować się na ulicy na dziwaków czy ludzi z innego kraju, stają naprzeciw sieci tekstylne. W sklepach takiego rodzaju znajdziemy całkowicie normalne ubrania H&M a także pozostałe marki robią wszystko, by to, czym handlują, było nieskomplikowane, dystyngowane, a jednocześnie, co ważne, wkomponowywało się w nurty obecnej mody stworzonej przez słynnych twórców. Torebki H&M również wykonane są bardzo dobrze, są praktyczne, mało krzykliwe. To samo dotyczy wielu innych dodatków, które są tak poszukiwane zwłaszcza przez kobiety: ozdoby do fryzur, bransoletki, pasy do ubrań Nawet kolczyki H&M, Reserved, ZARA i wielu innych marek są zaprojektowane tak, by móc zachować zgodność pomiędzy całkiem zwyczajnym wyglądem, nie stawaniem się wyrzutkiem społeczeństwa przez stosowane ubranie, oraz kreowaniem siebie i swojego stylu w taki sposób, aby czuć się dobrze we własnym towarzystwie.