Bądź modny!

Ciekawe pomysły na jesienne paznokcie

images
Lato powoli się kończy. Sierpniowe noce robią się co raz zimniejsze. W ciągu dnia temperatura również schodzi co raz niżej. Oczywiście, na pewno jeszcze zagoszczą u nas ciepłe dni, ale będą to już tylko pożegnalne figle lata, które powoli będzie ustępowało miejsca złotej polskiej jesieni. A bywa to czarodziejska pora roku. Zwłaszcza wrzesień i październik potrafią zaskoczyć. Słońce jeszcze wówczas porządnie świeci, a natura stroi się w królewskie barwy: złoto i purpurę. Na drzewach lśnią w słońcu słodkie jabłka i śliwki.

Autor: Materiały prasowe
i dokładnie tego typu kolory natury rządzą w jesiennej modzie. Zarówno w naszej garderobie, jak i w kosmetyczce muszą się znaleźć akcenty złota, głębokiej czerwieni i śliwkowego fioletu. Także wszelkie kolory ziemi będą o tej porze roku jak najbardziej na czasie.

Jeśli mowa o naszych paznokciach, to razem z upływem wakacyjnych przygód, rezygnujemy z miętowych oraz neonowych odcieni, przygotowując miejsce dla bardziej zdecydowanych barw. Na naszych paznokciach królować będzie złoto, ciemna czekolada oraz wszelkie odcienie fioletu. Więcej w tym temacie: polecany nail tek.

Oczywiście, dobrze widziana jest zawsze klasyczna czerwień, która w połączeniu z taką samą pomadką na ustach, stworzy superkobiecy look. Jesienne trendy w manikiurze to odcienie mocne, zdecydowane oraz ciemne. Tę odmianę spostrzeżemy z pewnością u ulubionej kosmetyczki. Do dyspozycji będą żele do paznokci w takich właśnie odcieniach. Ale jednokolorowy manicure to nie jest główna propozycja na tegoroczną jesień. Ciągle niezwykle modne są ciekawe wzorki na paznokciach. Im bardziej zwariowane, tym lepiej! Dla szukających nowych możliwości: Estyl.pl/manufacturer/index/search/a/f/manufacturer/joico.

Doświadczone manikiurzystki potrafią zrobić nam na paznokciach prawdziwe cuda. Ale takie miniaturowe dzieła sztuki można wykonywać także samodzielnie. Tym bardziej, że obecnie dostęp do rozmaitych akcesoriów, takich jak szablony do paznokci, jest niezwykle prosty. Mnóstwo tego typu rzeczy można bez problemu kupić przez internet.

Bardzo efektownie będą wyglądać na naszych paznokciach zwierzęce aplikacje. Dopasujmy odcienie do naszej garderoby lub, dla spotęgowania efektu, wykonajmy manikiur w kontrastowych barwach. W ten sposób nasze paznokcie na pewno zwrócą na siebie uwagę.