Bądź modny!

Tag Archive: trening

trening

Jeśli pragniesz czuć się piękną i wypielęgnowaną, udaj się do profesjonalnego SPA

zabiegi kosmetyczne
Pielęgnacja urody wymaga dokonywania wielu zabiegów kosmetycznych i stosowania różnorakich preparatów. W niektórych sytuacjach jednak może okazać się to niewystarczające i na skórze pojawią się głębsze oznaki stresu oraz upływu czasu. W takim wypadku świetnym pomysłem okaże się pójście do day spa, czyli salonu odnowy biologicznej. To wspaniała alternatywa dla osób, które chcą zapewnić sobie nieco komfortu i przyjemności.

Jak zacząć biegać?

bieganie
Na wiosnę, w człowieku budzi się przyrodzona potrzeba ruchu, która rewelacyjnie łączy się z noworocznymi postanowieniami. „W tym roku wyszczupleję”, „zacznę biegać”, „rzucę palenie”, „przebiegnę maraton” – rozbrzmiewa znajomo? Co innego powiedzieć, a co innego słowa zamienić w czyn. Im bliżej lata, tym częściej jestem bombardowany pytaniem – „w jaki sposób zacząć biegać?” I wydawałoby się, że bieganie jest najprostszą odmianą ruchu.

Jak to zrobić, aby mieć idealną figurę?

images
Ćwiczenia fizyczne są coraz bardziej popularne: większość siłowni ma stałych klientów przez cały rok, a nie jedynie w sezonie letnim, kiedy praktycznie każdy chciałby szybko zyskać idealną (oczywiście podług swoich wyobrażeń) sylwetkę. Żeby łatwo się nie zniechęcić i sukcesywnie cieszyć się coraz lepszymi wynikami, powinno się planować treningi nie tylko na parę tygodni do przodu, ale najlepiej na czas 3 do 6 miesięcy.Dzięki temu rozwiązaniu będziemy mieć zawsze czas na zastosowanie treningów siłowych czy masowych, jak i rzeźbiących ciało.

Sport jest zdrowy, lecz uprawiajmy go mądrze!

joga
aktywność to zdrowie, potwierdzi każdy z nas i nie ma w takiej wspólnej deklaracji ani cienia zastanowienia. na pewno, jak w każdej dziedzinie życia, tak i w aktywności czai się nieśmiały chochlik – kontuzja, która ze zdrowiem nie ma wiele wspólnego. stąd właśnie, jak do wszystkiego, czego się przygotowujemy uprawiajmy aktywność mądrze, żeby porzekadło: „sport to zdrowie” było jak najmocniej teraźniejsze.