Bądź modny!

Tag Archive: treningi

treningi

Jak zacząć biegać?

bieganie
Na wiosnę, w człowieku budzi się przyrodzona potrzeba ruchu, która rewelacyjnie łączy się z noworocznymi postanowieniami. „W tym roku wyszczupleję”, „zacznę biegać”, „rzucę palenie”, „przebiegnę maraton” – rozbrzmiewa znajomo? Co innego powiedzieć, a co innego słowa zamienić w czyn. Im bliżej lata, tym częściej jestem bombardowany pytaniem – „w jaki sposób zacząć biegać?” I wydawałoby się, że bieganie jest najprostszą odmianą ruchu.

Koniecznie musimy o swoje zdrowie dbać

Uprawianie sportu dla zdrowia
Kiedy chcemy przez długi czas cieszyć się wspaniałą sylwetką i jednocześnie posiadać gwarancję, iż nasza kondycja nie ulega pogorszeniu, to bez wątpienia powinniśmy zadbać o właściwą dawkę sportu w ciągu dnia. Jest tyle dyscyplin, które możemy uprawiać i to dość często bez potrzeby wychodzenia z domu, że bez wątpienia znajdziemy dla siebie coś właściwego, dzięki czemu będziemy mieli szansę dobrze zatroszczyć się o własną sprawność fizyczną.

Przyrządy oraz ćwiczenia pozwalające na utrzymanie formy zimą

images
Nastała złota polska jesień, a już niebawem za nią pojawi się zima. W tym zimowym okresie najchętniej każdy z nas nie wychylałby nosa z domu. Takie wyjście nie jest za bardzo odpowiednie, ponieważ wówczas momentalnie przybędzie nam dodatkowych kalorii, które potem ciężko nam zrzucić. Każda odmiana aktywności fizycznej świetnie na nas wpływa, aczkolwiek w czasie jesienno- zimowym należy mieć mocną ochotę, by zadbać o formę.

Jak opanować triki futbolowe

Piłka nożna, piłkarz
Gdy ktoś chce poznać triki piłkarskie musi regularnie ćwiczyć i cierpliwie czekać na efekty. Powinno się zacząć od wykonywania najprostszych układów a potem stopniowo poznawać coraz trudniejsze. Pierwsze ćwiczenia to podrzucanie piłki i łapanie jej na stopę. Powinno się to powtarzać kilka razy. Są dwa sposoby wykonywania ćwiczeń. Pierwszy to odbijanie piłki złapanej w powietrzu, a drugi od ziemi. Ważne, żeby treningi powtarzać regularnie, bo tylko takie przyniosą oczekiwane efekty.