Bądź modny!

Warto na co dzień elegancko się ubierać!

Kurtki i płaszcze w kolekcji Big Star na jesień-zimę 2012/13
Taka tam porada dla pań, które co prawda pragną gustownie wyglądać, lecz z różnych przyczyn owa sztuka przeciętnie im niestety wychodzi. Może przede wszystkim chodzi o to, że w XXI wieku szybko rośnie liczba pań, które zbytnio podążają za modą.

czarna kurtka na zamek
Autor: Maria Morri
Źródło: http://www.flickr.com
To sprawia, iż jakby nie patrzeć niektóre panie najzwyczajniej przeszarżują z ubiorem. Nadmierny kicz w modzie w żadnym razie nie powinien być zaakceptowany: chyba, że jakaś czytelniczka lubi kiczowate ubrania. Jednakowoż można wymienić dwa rodzaje kiczu – taki zamierzony, lecz także najzupełniej niepożądany. Na całe szczęście większość pań dobrze wie, iż byłoby fajnie kupować wyłącznie gustowne kurtki jeansowe damskie oraz resztę wyposażenia swojej garderoby.

Raduje serce, że nawet całkowite „bezguście”, które pragnie nareszcie odmienić własny styl ma obecnie wiele ciekawych alternatyw (znajdź coś dla siebie w dobrej cenie: stylowe kurtki damskie). Szczególnie warto choćby czytelniczkom przybliżyć zalety blogosfery. No wiadomo: blogi i videoblogi, również profile w społecznościówkach, charakteryzują się generalnie dobrym standardem, porady zapewne nie w każdym przypadku mają wiele sensu, lecz można w sumie powiedzieć, iż znajdzie się na dużo wartościowych szafiarek, dzięki to którym wielce zainteresowana kobieta ma okazję przekonać się, które garsonki czy kurtki krótkie damskie są teraz mega hitem.

W ostatnim czasie wszyscy znani kreatorzy mody pokazali jesienne kolekcje: co prawda przed nami dopiero gorąco lato, lecz bądź co bądź ktoś tam jest zobowiązany uszyć, a później dystrybuować wszelkiego rodzaju kurki przeciwdeszczowe damskie, etc. Co tak naprawdę tak naprawdę można napisać o jesiennych kolekcjach? To czysto subiektywne, lecz w zasadzie jest fajniej, aniżeli wcześniej. Widać znaczny wzrost standardu pracy polskich projektantów mody (modne ubrania nie muszą być drogie, porównaj oferty: przeciwdeszczowe kurtki dla kobiet).

Zapamiętać należy także to, że nawet wielce prestiżowy magazyn o modzie, specjalista, mocno modne ostatnio szafiarki i tak nie są w stanie odmienić naszych osobistych upodobań. Jeżeli w takim razie którejś panie pasują kurki przejściowe damskie, które według opinii znawcy są kiepskie, tak czy siak nie należy z automatu zgodzić się z taką opinią. Nieco więcej własnego zdania.