Bądź modny!

Upiększające zabiegi laserem w stolicy dolnego Śląska.

Zabieg kosmetyczny
Laser to bardzo uniwersalne urządzenie do korygowania niedoskonałości urody. W czasie ZABIEGÓW LASEROWYCH można odmłodzić, wygładzić skórę, wybielić zęby, usunąć owłosienie, zlikwidować przebarwienia lub tatuaż, pozamykać drobne naczynka krwionośne. Laser emituje specyficzny rodzaj światła o jednorodnej, prostej wiązce.

Zabiegi kosmetyczne
Autor: 123rf
Źródło: 123rf
Czasami światło to ma bardzo silną moc i wtedy można nim przecinać tkanki, nawet tak silne jak kości. Lasery posiadające mniejszą siłę, działają delikatniej, korzysta się z nich np. do wytwarzania produkcji kolagenu w skórze. Poszczególne typy laserów wysyłają światło zaledwie o jednej skali fali. Niektóre długości są lepiej rozróżniane przez melaninę, inne przez hemoglobinę, a jeszcze inne przez wodę, zatem do usuwania naczynek, przebarwień i złuszczania potrzeba aż trzech różnych urządzeń.ZABIEGI LASEROWE sprawdzone klinicznie i bezpieczne – posiada funkcję chłodzenia oraz sprawdza nagrzewanie skóry, dlatego nie dochodzi do poparzeń, powstawania blizn, zaczerwienień oraz innych skutków niepożądanych, uniemożliwiających swobodne funkcjonowanie. ZABIEGI KOSMETYCZNE – szczegóły w podanym źródle – WE WROCŁAWIU proponują zabieg laserowy na twarz – czyli – fotoodmładzanie. To proces likwidujący drobne oznaki starzenia skóry. Poprawia barwę, napięcie, przywraca błysk skóry oraz likwiduje zmęczony wygląd wywołany szkodliwymi czynnikami środowiska i wiekiem – zapoznaj się z pełną ofertą.

Odmładzanie skóry pobudza naturalną produkcję kolagenu. Zabiegi wykonuje się o każdej porze roku i od razu można wrócić do codziennej aktywności. Terapia laserem może być też skuteczna w pielęgnacji cery łojotokowej i skłonnej do zmian trądzikowych. Światło powoduje szybkie gojenie się ran, zamyka naczynia oraz zapobiega powstawaniu nowych.

Terapia na trądzik ma właściwości antybakteryjne i odkażające. Podczas leczenia dochodzi do zmniejszenia się śladów oraz blizn po trądziku. Laseroterapia można być stosowana samodzielnie lub w trakcie leczenia medykamentami. Laser stosuje się także do depilacji. Usuwanie owłosienia jest zazwyczaj permanentne. W związku z cyklem porostu włosów zabieg należy powtórzyć kilkakrotnie.

ZABIEGI KOSMETYCZNE WE WROCŁAWIU z użyciem lasera, działają na tych samych zasadach – w oparciu o pewną, niewielką częstotliwość fal. Umożliwia to na fragmentaryczne oddziaływanie na określone partie skórne, jednocześnie zmniejszając ilość efektów niepożądanych.