Bądź modny!

Uzupełniamy garderobę pierwszoklasiście

dzieci
Zmiany w strefie mody dotyczą również młodzieży. Coś, co niegdyś było by nie do przyjęcia, teraz jest jak najbardziej akceptowalne. Jako przykład podam dresy.

Dzieci, uczniowie
Autor: Helen Doron
Źródło: Helen Doron
Dawniej był to ubiór tylko i wyłącznie sportowy i na podwórko. Nie wypadało wychodzić w nim na ulicę. Aktualnie już możemy bezproblemowo wyskoczyć w dresie na spotkanie z kolegami albo nawet na lekcje.

Dzieci chętnie ubierają to niezmiernie wygodne ubranie. Dres eliminuje konieczność zapinania guzików, co może być atrakcyjne dla malucha czy pierwszaka, które to dzieci nie bardzo kochają tradycyjne spodnie. Jednak pamiętajmy, że do takiegoż ubrania nie za bardzo pasują półbuty dla dzieci. Za to bez problemu można nałożyć mu sportowe buciki dla maluchów. Będzie wtedy wyglądać ładnie i wygodnie mu będzie ganiać z przyjaciółmi.

Na wyprawy lub też biwaki bardziej odpowiednie z kolei będą trampki i tenisówki dla dzieci. Wspomniane buty można także wykorzystać jako buciki zmienne. Latem zaś przyjdzie kolej na włożenie sandały dla najmłodszych i letnich spodni. Z pewnością będzie się świetnie w tak wygodnym ubraniu odkrywało wakacyjne tajemnice). W tychże sandałach nasze dzieci bez problemu przekroczą niewielki strumyk, będą spokojnie szukać ropuszek, kijanek albo nietypowych otoczaków.

Nie wyłącznie zabawą jednak mały człowiek żyje. Czasem trzeba odziać się trochę bardziej oficjalnie, choćby z okazji akademii w szkole czy też imienin babci, że o takich oczywistościach jak przykładowo komunie nie wspomnę. Tu ubiór musi być dużo bardziej formalny więc i obuwie musimy dobrze dopasować. Na pewno wspomniane już półbuty dla dzieci będą dobrą propozycją.