Bądź modny!

W co ubiera się modny mężczyzna?

images
Przez długie lata w społeczeństwie zapanowało niezrozumiałe przeświadczenie, że modą powinny pałać się jedynie przedstawicielki płci pięknej. Jakiegokolwiek mężczyznę, jaki zajmował się tym zajmującym zagadnieniem, od razu zasypywano stekiem obraźliwych wyzwisk. Wielu ludzi uważało, że facet z krwi i kości nie powinien przykładać większej wagi do swojego ubrania, a jeśli to czyni, zostanie postrzegany jako po prostu zniewieściały, a nie tak dawno temu była to bardzo rażąca obelga.

Na szczęście, świat poszedł do przodu i panowie w równym stopniu biorą udział w roznoszących się najszerszym echem epizodów świata mody. Dużo z nich z uznaniem prowadzi własne blogi, na których ukazuje nietuzinkowe trendy. Te najchętniej odwiedzane mają rzesze fanów, wśród których są też kobiety, które wyszukują właściwych trendów, by zmienić styl swoich mężczyzn.

Obserwujemy powrót do strasznych rodzajów garniturów, jakie są niesamowicie profesjonalnie zmodyfikowane, odnosząc się do potrzeby chwili czy też sytuacji. Są niezbędne właściwe dodatki, aby z wymiętego stroju, w którym faceci prezentują się jak wujek Staszek z wesela, wykreować najmodniejszą stylizację, jaka w tym samym czasie jest szalenie męska. Nie mniej jednak, naszym mężom nie wystarcza tej odrobiny wyobraźni, która jest w stanie sprawić cuda. Dobrze jest wymienić klasyczne brązowe spodnie męskie (szczegóły: ) na jakiś inny, znamionowy kolor, aby cały strój pozyskał nowy, fantastyczny charakter.

Inny temat to skarpetki męskie. Jeśli na co dzień nie paradujemy w stroju cyrkowca lub nasz styl nie jest artystycznym misz-maszem, to ta cześć garderoby, drodzy panowie, powinna być dopasowana do kolorystyki spodni.

Powinniśmy teraz pozostawić za sobą groteskowe pomysły wkładania białych skarpet do garniturów i czarnych lakierek. Bezwarunkowo zakazane jest też łączenie skarpet i sandałów. Stylowy mężczyzna to też właściwe dodatki, które dopełniają cały strój i nadają mu odpowiedniego charakteru. Staromodny kapelusik, czy elegancki zegarek po dziadku nie tylko zwracają uwagę, ale też wiele mówią o charakterze mężczyzny. Również stylowy skórzany portfel jest właściwą wizytówką. A jego zawartość to już całkiem inna kwestia.