Bądź modny!

W jaki sposób dobrać kostium kąpielowy do sylwetki?

Bielizna damska
Panie niezbyt często wybierają się na plażę, bowiem boją się pokazywać swoje kształty. Uważają, że tam będą zauważalne wszelkie ich krągłości i niedoskonałości, przez co będą czuły się niezbyt komfortowo. A przecież są zaprojektowane specjalne stroje kąpielowe określone do przeróżnych typów figur, starczy tylko poprzeglądać i wybrać najlepszy dla siebie. Oto parę podstawowych reguł, którymi powinnyśmy się kierować przy dobieraniu strojów kąpielowych.

sprawdź koniecznie
Autor: Gaia
Źródło: Akrobatka.pl
Warto nabywać kostiumy (odnośnik do serwisu) kąpielowe w swoim ukochanym odcieniu – będziemy czuć się w takim stroju dobrze oraz swobodnie, a dobre samopoczucie na plaży to już 50% sukcesu. Druga połowa to właściwe dopasowanie stroju do figury. Takie kostiumy kąpielowe jednoczęściowe lub dwuczęściowe nie tylko mogą zaakcentować zbyt mały biust, lecz również zamaskować biust zbyt duży.

Możemy również wybrać takie kostiumy kąpielowe, jakie nie tylko zakamuflują nazbyt obfite biodra, lecz również zwiększą optycznie zbyt wąskie. Dziś nawet niedoskonałości górnych partii nóg z powodzeniem zdołamy zakryć, nie ujawniając tego, czego nie chcemy przedstawić.

Bikini stringi, Stroje kąpielowe składające się z dwu elementów powinny być dobierane dla dam o zgrabnej linii ciała, natomiast osoby o dość dużych gabarytach winny zdecydować się na stroje (witryna internetowa: www.amsustore.com/) kąpielowe jednoczęściowe – . Nie jest to dewiza odgórna, ale z pewnością warto poważnie zastanowić się nad „odwagą” jaką wykazuje się wiele otyłych pań, wkładając dwuczęściowe kostiumy kąpielowe. W identycznej sytuacji są chudsze kobiety, które po prostu prezentują się w kostiumach jednoczęściowych niekorzystnie.

Duży biust także potrzebuje odpowiedniego zaakcentowania. Wiele z kobiet wybiera zbyt małe biustonosze w nadziei, że wizualnie pomniejszą piersi, co jednakże daje odwrotny rezultat. Ważne jest wybranie właściwego usztywnienia, które zatrzyma piersi na właściwym miejscu. Ważnym elementem są także paski – stroje kąpielowe na duży biust powinny mieć szerokie ramiączka, jednak nie powinny być one nadrzędnym źródłem podparcia, mają właściwie zapobiegać zwisaniu. Na pewno niewskazane są tutaj bikini na sznureczkach jak też łączone kółkami, stroje bez ramiączek jak też staniki zakrywające biust tylko do połowy.