Bądź modny!

W co modnego przyodziać się jesienią?

Jesienna kolekcja House
Zgodnie z pomysłami największych kreatorów stylu można szaleć do woli. Wolno łączyć wszystko, nawet wzory cętkowane, paski zebry, printy, a nawet kwiaty i malarskie desenie.
Trzeba natomiast przyznać, że sztuka właściwego dostosowania ubioru do pory jesiennej wymaga znaczącej wiedzy oraz rozległej dawki kreatywności, wyjątkowo jeśli rozmawiamy o modzie męskiej. Niemniej, już kilka łatwych trików może sprawić, że dzięki dobraniu modnych ubrań pokaźnie zdobędziemy na ogładzie.

panowie na spotkaniu
Autor: Vancouver Film School
Źródło: http://www.flickr.com
To zaskakujące, ale prawdziwe. Nowe trendy Z całą pewnością trafią w gust odważnych panów. Powracają odważne barwy, zwłaszcza górnej części garderoby.

Twardzi faceci z pewnością uradują się z powrotu stylizacji wojskowej, a z nim butelkowej zieleni, płaszczów, spodni moro i minimalistycznych krojów kurtek. Najlepiej wyglądają w połączeniu z gustownym kardiganem czy też stylową marynarką.

Duża liczba panów ma ogromny dylemat, a mianowicie, na które ubrania postawić na zimę. Różne propozycje różnią się między sobą, często diametralnie, jednak klienci zawsze znajdują rozwiązanie perfekcyjne. Jak to się dzieje? Producenci sumiennie analizują wymagania i oczekiwania klientów płci męskiej, więc mogą w niedługim czasie spełnić najważniejsze stawiane przez nich wymagania. Panowie są zachwyceni tym, co mogą spotkać teraz na rynku odzieżowym.

Jesienią obowiązkowo także musimy także zainwestować pieniądze w męski golf lub sweter (zobaczysz więcej tu: ) i modny płaszcz. Jest to obligatoryjny element szafy każdego silnego mężczyzny. Doskonale nadaje się on także na dni chłodniejsze, kiedy to temperatura na dworze nas nie niańczy, jak i w dni cieplejsze. Odcień zakupionego przez nas płaszcza powinien być wyraźnie ciemny, niemalże czarny, aczkolwiek kolory popielate także cieszą się znaczącym zainteresowaniem mężczyzn w tym sezonie. Niezaprzeczalnie jednak musimy zatroszczyć się by płaszcz posiadał adekwatne wcięcia w talii, co w znacznym stopniu podkreśli własną sylwetkę.

Nieodzownym elementem naszego dziennego ubioru są podobnie buty. W sezonie jesiennym przedstawicielom płci męskiej stanowczo zalecamy sztyblety tudzież buty męskie miejskie (link do strony). Nadają one charakteru oraz komponują niepowtarzalny, osobisty styl, którego na nieszczęście tak często im brakuje.