Bądź modny!

Kupujemy torebkę

kobieta z torebką
Torebka jest zauważana jako pewnego rodzaju atrybut kobiecości, jednak do spełnienia ma szereg całkiem innych funkcji. Wyraża ona charakter kobiety, jej sposób bycia, ale jednocześnie jest funkcjonalnym dodatkiem a także ozdobą całego stroju.

torebki
Źródło: kraina-stylu.pl
Nabywając torebkę, musimy wiedzieć, jakie będzie jej przeznaczenie. Jeżeli ma to być torebka, która będzie wyłącznie dopełnieniem kreacji wieczorowej, nie będziemy się rozglądać za wielkimi workami, w jakich można zmieścić wiele rzeczy. Do kreacji wieczorowej torebka powinna doskonale pasować, tak barwą, jak i stylem. Mimo pozorów to właśnie takie dodatki, jak dla przykładu torebka decydują o całkowitym wyglądzie naszego kostiumu. Warto zatem poświęcić wiele uwagi temu, żeby wybrać najlepszą torebkę. Nierzadko może ona kosztować drożej niż nasza suknia – strzał w dziesiątkę.

Najlepiej do kreacji wieczorowej dopasować stosunkowo niedużą torebkę, która będzie ładnym dodatkiem. Nie zmieścimy w niej wielu przedmiotów, ale na szminkę, klucze do domu oraz pieniądze powinno jak najbardziej wystarczyć przestrzeni. Torebka [http://www.poptrade.pl/offers/torby-53/] do stroju wyjściowego winna przykuwać spojrzenia, ale równocześnie musi dobrze komponować się ze stylem i kolorystyką naszego kostiumu. Na wieczorowe przyjęcie warto dobrać torebkę na łańcuszku, czy też z dekoracjami z cyrkonii, cekinów itp. Im mniejsza torebeczka, tym bardziej będzie ona konweniowała do całej sytuacji.

Zupełnie inne wyznaczniki doboru trzeba przyjąć, jeżeli kupujemy torebkę do noszenia na co dzień. Jej wymiary będą o wiele większe, chociaż to jest uzależnione to od naszej pracy. Na pewno większą torebkę kupi słuchaczka wyższej uczelni, która to nosi z sobą książki jak też notatki, a mniejszą wytworna bizneswoman, która prócz torebki ma z sobą zwykle aktówki damskie. Każda kobieta świetnie wie, jakie rzeczy musi nosić ze sobą. Powinna więc dobierać torebki w ten sposób, żeby wszystkie potrzebne jej na co dzień obiekty pomieściły się do torby. Czasem pani nosi ze sobą jedynie portfel, klucze jak też telefon, zaś czasami pół kosmetyczki, podręczniki i wiele innych obiektów.

torebka
Autor: Prayitno / Thank you for (4 millions +) views
Źródło: http://www.flickr.com
Naturalne jest to, że każda dama potrzebuje trochę innej torebki. Ważne jest, aby torebka była wygodna – ani zbyt mała, ani za duża. Torebka musi bowiem pełnić role praktyczne. Musi mieć więc właściwą dla użytkowniczki ilość komór. Teraz starczy wyszukać dobry sklep z torebkami, i możemy wybrać coś dla siebie – pooglądaj.