Bądź modny!

Wielkie porządki w szafie

Jesień to najlepszy czas na zrobienie porządków w szafie ubraniowej, tak samo jak początek wiosny. Zanim wybierzesz się na tournée po sklepach z kreacjami, zastanów się, co począć z rzeczami, których już nie nosich. Jeśli są to ubrania całkowicie zniszczone, możesz je przerobić na szmatę bądź zwyczajnie wrzucić do kosza na odpadki.

Kiedy w paczce do eksmisji z półek znajdą się ciuchy w niezłym stanie, świetną decyzją będzie podarowani ich potrzebującym. W wielu miejscowościach w naszym kraju znajdują się pojemniki organizacji dobroczynnych, do których wsadzić takie ciuchy. O ile zamierzasz tę rzecz załatwić osobiście, przejdź się po prostu do miejscowego punktu MOPS bądź daj je w prezencie biednej osobie z twojego sąsiedztwa – na pewno kogoś takiego znasz.

Szafa wolna od zbędnych ciuchów, miły uczynek zaliczony? Czas na rozrywkę, czyli wielogodzinne spacerowanie po butikach i na stronach online w poszukiwaniu eleganckich kreacji na nadchodzące zimne tygodnie. Jeżeli pragniesz wyglądać modnie w tym roku, wybierz kolory jasne. Wydaje się, że dużym hitem staną się zwyczajne białe koszule damskie, do tego czasu zwykle wdziewane na oficjalne święta. W kwestii butów rzecz prezentuje się generalnie dość podobnie – jasne barwy, takie jak beż, będą dominować. Doskonałym zakupem są białe lub piaskowe modne botki damskie, świetnie korespondujące z jasnymi rajstopami.

Jesień w naszym kraju jest znana z ohydnych warunków pogodowych – panują wielodniowe ulewy, dzięki czemu wokół mnóstwo błota. Z tej przyczyny idealnym wyborem dla niewiast mogą być buty damskie Campus (kliknij: To znany wytwórca odzieży przeznaczonej do niełatwych warunków na trasach górskich, takie produkty znakomicie sprawdzą się też w mieście.

Jest to wybór praktyczny – gdy przyjdzie wiosna i wyruszysz na wypoczynek w góry, na stopy wsuniesz naturalnie buty damskie Campus, idealne na długie wędrówki. Mądrze jest zatem wyłożyć jednorazowo sporą kwotę na takie porządne buty, by zakładać ja nogi przez wiele lat.