Bądź modny!

Wiosenne rewolucje szafowe

images
Idzie okres wiosenno- letni. Pora na wymianę odzieży. Na pewno wielu ucieszy możliwość zrzucenia ciężkich, grubych i ciepłych kozaczków, czy śniegowców. Razem z szalikiem, czapeczką i płaszczem poleżą grzecznie do następnej zimy. Zanim jednak wrzucimy je w najgłębszy kąt naszej garderoby, dobrze by było je właściwie zabezpieczyć. Przede wszystkim, wyczyśćmy starannie zimowe obuwie. Następnie, jeśli są to buty ze skóry, wypastujmy je uważnie.

Dopiero teraz jesteśmy w stanie wsadzić je do torby i rozstać się z nimi na nieokreślony czas. Teraz nadeszła pora na kupienie lżejszego obuwia. Każdy sklep deichmann kusi bogactwem kolorów i wzorów. W czym jesteśmy w stanie przebierać w tym sezonie? Wczesną wiosną przydadzą się z pewnością botki deichmann. Są nie tylko niezmiernie kobiece, ale dają więcej ciepła niż tradycyjne pantofle. Mokasyny to pozycja dla pań z klasą, które lubią się wyróżniać. Ich męski, zawadiacki styl zwraca na siebie uwagę. Z kolei, wielbicielki dziewczęcego stylu mogą zaopatrzyć się w nieśmiertelne baleriny, które ciągle będą na topie . Dziewczyny, które mają chęć być na czasie, mogą zaopatrzyć się w lordsy, które będą królować też w tym sezonie. Dla pań, które cenią sobie wygodę, na stoiskach sklepowych czekają trampki, które można zakładać i do spódnicy i do spodni. Równie dopasowane są meliski, które szturmem podbiły sklepy całego świata. A jak zrobi się już pogodniej, idealne będą sandały deichmann. Świetnie zdadzą egzamin też przewiewne espadryle.

Na plażę natomiast najlepiej wybrać się w przewiewnych japonkach (sprawdź).

W sezonie wiosenno- letnim za każdym razem dobrze postrzegane są pantofle na szpilce lub platformie. Kluczowe jest aby były one wyróżniające się – w innym kolorze, we wzorek albo z odmiennego tworzywa. Niezmiernie popularne są pantofle z kokardką. Może być ona już doczepiona do buta albo do zawiązania- możemy wtedy eksperymentować z kolorami. Szukajmy na wiosnę i lato kolorów nasyconych i neonowych. Mile postrzegane będą także różnego typu wzory. Zanim jednak znajdziemy jakąś zniewalającą parę, zobaczmy , czy obuwie są dopasowane- to jest ważniejsze od trendów!