Bądź modny!

Sezonowe porządki w garderobie

kobieta w bluzce
Pora wiosenna nadchodzi pełną parą. Poranki są jeszcze zimne, jednak w ciągu dnia już jest na tyle ciepło, iż warto zastanawiać się nad uzupełnieniem wiosennej garderoby. Weryfikację tego co założyć, a co z pewnością trzeba zakupić, nawet panowie winni zrobić właśnie w tej chwili, jeszcze przed pełnią wiosny. Już za chwilę na resztę roku przyjdzie nam pożegnać się z zimowymi kurtkami, swetrami upatrzonymi podczas zimy w Szczyrku, Zakopanem z motywami górskimi. I świetnie!

moda damska
Autor: HEPPIN.COM
Źródło: HEPPIN.COM
Nareszcie będzie można pokazać swoją szczupłą sylwetkę pracowicie przecież zbudowaną na siłowni czy basenie. Z pewnością z modą w początkowym odruchu kojarzone są panie ale nie zawsze jest to obecnie zasadą. Mężczyźni również uwielbiają fatałaszki.

Chyba najbardziej modne są ostatnimi czasy koszulki longsleeve, więc powiedziawszy tak aby niewtajemniczony człowiek mógł zrozumieć i nie musiał zaglądać ku słownikowi: jest to koszulka dla panów, przylegająca do ciała w taki sposób, by uwypuklić atrakcyjny wygląd muskularnego pana, z rękawami półdługimi. Zatem koszulki longsleeve, to forma pośrednia pomiędzy koszulką z długim rękawem a koszulą z krótszym rękawem. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie by za jednym zamachem była koszulką z aplikacjami. Najbardziej modne tej wiosny odcienie to błękit, turkus oraz rzecz jasna klasycznie biały. Mężczyźni nieco puszyści mogą wziąć pod uwagę kupno koszulki z długim rękawem, ale nie tak bardzo obcisłej.

Jeśli zaś uzupełniamy braki w ubraniach dziecka albo nastoletniej pociechy możemy wybierać spośród wielu deseni nie tylko jeżeli chodzi o odcienie barw. Dosyć prędko rozwijającą się częścią tegoż działu mody są bluzki z aplikacją. Naturalnie wzory dobrane są do poziomu wiekowego latorośli.

Kiedy już mamy ubranego tatusia a także młodzież, przyszedł czas zająć się garderobą mamusi. Sukienki zostawmy w tej chwili w spokoju. Tak samo jak w przypadku całej reszty rodzinki, zainteresujemy się tylko koszulkami. Wybór jest olbrzymi! Ostatni krzyk mody są tzw. bluzki nietoperze milutkich zwierzątek nie ucierpiało :) Bluzka wyglądem przypomina nietoperza frunącego – właśnie stąd ta oryginalna nazwa.