Bądź modny!

Wizyta w gabinecie piękności

Zabiegi kosmetyczne
Wiele osób boryka się z różnymi problemami między innymi dotyczą one naszej skóry. Wielu ludzi podczas upałów nie mogą powstrzymać nadmiernej potliwości, a nadpotliwość bywa naprawdę dużym problemem. Wszyscy kiedyś mieliśmy jakieś plamy potu na bluzce.

epilacja:
Było to związane z wysoką temperaturą, stresem, czasem złym materiałem z jakiego była zrobiona koszulka. Pamiętamy zapewne, że nie była to zbyt komfortowa sytuacja. Jednak, jeżeli taka sytuacja zdarza się rzadko nie musi się martwić, gorzej, kiedy ciągle musimy borykać się z plamami potu i jedynym wyjściem jest wzięcie prysznica i przebranie się. To naprawdę bardzo kłopotliwa sprawa. Dziś jest sporo specyfików na nadpotliwość – idź do serwisu – (więcej o tym tu), które mogą nam pomóc m.in. tabletki, które zmniejszają pocenie, czy specjalne żele pod prysznic, które sprawiają, że mniej się pocimy. Powinniśmy jednak w pierwszej kolejności iść do lekarza, by dowiedzieć się czy nie ma jakiejś poważniejszej przyczyny tak obfitego pocenia się. Kolejnym problemem są przebarwienia, większość z nich da się usunąć, jednak usuwanie przebarwień (przeczytaj o nich na ) nie jest łatwą sprawą. Jeżeli zależy nam na tym, by plamy zniknęły musimy iść do dermatologa, ten być może przepisze maści, które pomogą pozbyć się brzydkich plam na skórze, albo trzeba skorzystać z zabiegów medycyny estetycznej. Wiele przebarwień da się usunąć jedynie metodą laserową.

WŁOSY, KTÓRYCH CHCEMY POZBYĆ SIĘ NA ZAWSZE

Zabiegi kosmetyczne
Autor: Maria Morri
Źródło: http://www.flickr.com

Wiele kobiet denerwuje się, gdy kolejny raz musi sięgać po maszynkę do golenia, dlatego warto pomyśleć o epilacji. Epilacja to zabieg, który pozwala nam pozbyć się niechcianego owłosienia raz na zawsze. Jest to związane z pozbywaniem się włosków wraz z cebulkami, przez, co te nie mogą odrosnąć. Najbardziej popularną metodą są zabiegi laserowe. Oczywiście taki zabieg za pomocą lasera trzeba powtórzyć kilka razy, żeby włoski w danym miejscu przestały się pojawiać. Oczywiście we współczesnym świecie na tego rodzaju zabiegi decydują się nie tylko panie, ale również panowie borykający się z uciążliwym zarostem. Minusem epilacji jest to, że nie można podczas trwania zabiegów (czyli czasem nawet przez kilka miesięcy) korzystać z solarium. Jeśli chodzi o koszty tego rodzaju zabiegu to wynoszą one od kilkuset złotych do kilku tysięcy. Wszystko zależy od powierzchni ciała jaką będziemy chcieli poddać zabiegowi. Jednak mimo ceny jest to zabieg, który naprawdę polepsza komfort życia, warto, więc zainwestować te parę groszy.