Bądź modny!

Wiosna to czas zadbać o zmęczonych włoskach

pani w długich włosach
Czas rozpocząć kolejny wiosenno-letni sezon. Na scenę zapraszamy błękit, róż oraz czerwień. Główne role przypadną szminkom i cieniom do powiek. Prawdziwe emocje zapewnią nam nowe odcienie koloryzacji włosów. A w powietrzu poczujemy woń świeżych perfum. Wiosno, nadchodzę!

pani w długich włosach
Autor: Lies Thru a Lens 
Źródło: http://www.flickr.com
W pierwszych promieniach słońca często odnosimy wrażenie, iż nasza cera nie wygląda promieniście, zaś włosy są wypłowiałe są wypłowiałe. Trzeba działać!Czym kuszą nas w tym roku kreatorzy trendów? Jak co roku działają przez zaskoczenie.

Zajmijmy się włosami.

Na wiosennych pokazach mody dominują puszyste fryzury. Ale jak nadać lekkości włosom tak aby się nie sklejały? Ta kwestia zaprząta od lat umysły naukowców w laboratoriach firm fryzjerskich. Jest na to odpowiedź, w tym sezonie pojawiły się bardzo obiecujące produkty do włosów (kosmetyki do pielęgnacji). Jednym z nich jest aktywator do spłukiwania. L’oreal Paris proponuje nam aktywator gęstości w formie emulsji, której kilka kropel dodajemy do naszej codziennej odżywki lub maski.W jasnych włosach czujesz się zbyt mało wyrazista, a ciemne włosy dodają Ci lat? Zdecyduj się na rudości. W gamie koloryzacji L’oreal stworzono unikalną kolekcję, a w niej trzy piękne odcienie.Odpowiednio dobrane kosmetyki do włosów spowodują że kolor zostanie z nami na długi czas, nawet w czasie kąpieli słonecznych .

szampon:
Musimy wiedzieć jednak, iż tak ciepłe kolory uwydatnią cerę z naczynkami.

Na chwilę obecną nie tylko wielcy designerzy przekonują nas do swoich wiosennych kolekcji. Zapachy także kuszą nas limitowanymi wiosenno-letnimi kompozycjami.
Bezustannie w modzie jest róża, ale w tym sezonie pozbawiona charakterystycznej słodyczy.
Rewolucja miała miejsce także w makijażu ust. Jeżeli zauważyłaś, że tradycyjna pomadka w sztyfcie daje nienaturalny efekt, przy tym wysusza usta, zaś błyszczyk jest za bardzo transparentny, postaw na płynne pomadki. Te najnowsze posiadają w składzie olejki roślinne, które poprawiają wygląd ust. Nie pozostawiają też warstwy, która działa jak lep na długie włosy.

A makijaż oczu? Na topie jest kolor chabrowy, który wspaniale ożywi każdą twarz. Warto zaszaleć w letnim sezonie więc… zainspiruj się!