Bądź modny!

Tag Archive: włosy

włosy

Zadbane włosy w salonie fryzjerskim i nie tylko – o fachowej pielęgnacji fryzury

Długie włosy, kobieta
Ładne oraz zadbane włosy to współcześnie wizytówka prawie każdej pani. Na podstawie włosów da się z reguły określić wiek oraz stan zdrowia ich właścicielek – a są to znacznie ważne elementy wizerunku. Dlatego zadaniem każdego profesjonalnego gabinetu kosmetycznego jest jak najkorzystniej pomóc klientkom w ich pielęgnowaniu – szczególnie dotyczy to włosów bardzo długich bądź poddawanych mnóstwa zabiegom chemicznym, takim jak chociażby ondulacja, ponieważ one są specjalnie podatne na uszkodzenia oraz wypadanie. By spowodować, iż każda klientka będzie oczarowana po zabiegach estetycznych bądź pielęgnacyjnych na włosy, trzeba korzystać ze środków dostosowanych do użytku wykwalifikowanego – odznaczają się bowiem najdoskonalszą jakością. Teraz do jednych z najciekawszych przedsiębiorstw specjalizujących się w tych środkach należą dla przykładu Loreal , a także Chenice – szampony Loreal od dawna są uważane za jedne z doskonałych na rynku kosmetycznym ze względu na doskonałe kompozycje, częste wprowadzanie innowacji oraz stosowanie miłych zapachów.

Modne fryzury na lato 2015r.

Zadbane włosy
Kobiece i lekkie – takie powinny być uczesania na lato 2015. Modne będą wszelkie długości włosów, a szczególnie istotny okaże się kolor. Obowiązkowy kolor to tzw. „brond”, czyli mieszanka brązu oraz blondu, jak nietrudno się domyślić w odcieniach naturalnych. Włosy koloryzuje się tak, by jaśniejsze i ciemniejsze tony swobodnie się przenikały. To już nie jest klasyczne ombre, w których z wyraźnym kontrastem. Przejście koloru jest subtelne. Pamiętajmy również o rudościach czy białych odcieniach blondu.

Gdzie pójść, aby mieć fantastyczną fryzurę na cosobotnią imprezę.

fryzjer
Kosmetyki, zupełnie jak okrycia wierzchnie czy obuwie, należą do artykułów bardzo często kupowanych przez panie po czterdziestce, a troska o urodę jest tą czynnością, której poświęcamy się jak najchętniej. Aby jednak być profesjonalną domową fryzjerką, trzeba posiadać na półce w łazience tak samo dobrego gatunku kosmetyki. A te można zakupić w drogeriach i dobrze zaopatrzonych pasażach handlowych.