Bądź modny!

Wyprzedaże, czyli okazji czas

kobieta z dużą ilością toreb
Kupowanie dla wielu pań, to zdecydowanie więcej niż tylko wydawanie pieniędzy. Każdy wie, że nowe buty potrafią sprawić nam radość. 20 i 50% – to zdecydowanie święte liczby, które wabią. Dobrze jednak głównie w takich chwilach posłuchać głosu rozsądku.

kobieta z dużą ilością toreb
Źródło: flickr.com
Wyprzedaże dają szansę wypełnienia tych słynnych ubytków w szafie. Największe dzieją się dwa razy: w grudniu, tuż po świętach i w lecie, rozpoczynając wakacje. Zawsze w tym czasie tłumy szturmują galerie handlowe intensywniej. Chociaż to może nietypowe, najlepiej jednak wypracować idealną strategię działań na ten pełen pokus czas.

Zakupy z głową

Portale modowe zawsze podsuwają pomysły i zamieszczają aktualne propozycje odzieżowe modnych sieciówek. Kiedy podobają nam się swetry damskie Mango, najlepiej wybrać sobie wymarzone typy i tylko po nie udać się na obniżek. Zwykle w niższych cenach najlepiej wybrać to, czego naprawdę potrzebujemy w tym sezonie. Odzież na zimę, a więc ciepłe płaszcze próbujmy kupić właśnie na wyprzedażach – to prawdziwa oszczędność.

Tak samo jest z obuwiem: buty H&M podczas wyprzedaży są z reguły połowę tańsze, a to zdecydowanie okazja. W letniej porze można przemyśleć kupno nowego bikini, a od razu wypełnić szafę całą kolekcję sukienek na każdą okazję.

wyprzedaże
Autor: wyprzedaże
Źródło: flickr.com

Kiedy polować?

Początek wyprzedaży jest zawsze bardziej atrakcyjny. Wybór naprawdę jeszcze jest największy i jest szansa, że wymarzone spodnie damskie H&M uda nam się upolować we właściwym rozmiarze. Jednak koniec wyprzedaży pozwala na najlepsze okazje. Dokładnie wtedy można kupić płaszcz wart kilkaset złotych za trzy razy mniej. Problematyczne najczęściej są tłumy, bałaganiące w galeriach.

Mogą się też zdarzyć nadgorliwe klientki, które są gotowe wyrywać sobie wybrane wcześniej ubrania. Tego nie da się ominąć w sklepach stacjonarnych, stąd też dobrze też uwzględnić zakupy w Internecie. Tam bardzo często promocje trwają cały rok, jednak również działają też w tym typowym czasie. Gdy potrzebujemy upatrzonej torebki Deichmann, możemy zbadać wirtualne stoiska i bez stania w tłoku, zamówić paczkę prosto do domu.