Bądź modny!

Wysokiej jakości obuwie w eleganckich wzorach

images
Buty i akcesoria Zara

Sklep Zara jest jednym z chętniej odwiedzanych sklepów o charakterze sieciowym, a zarazem jednym z droższych na terenie Polski. Kolekcja Zara jest niezwykle szeroka i zróżnicowana, zarówno ta skierowana do pań, jak i dla mężczyzn. Sporą część tej oferty tworzą buty i różnorodne dodatki. W tej kategorii znajdują się różnorodne torby i torebki, jak również ozdoby i szaliki na szyję. Produkty w asortymencie uzależnione są od pory roku. Aktualna kolekcja to kolekcja na wiosnę i przewiduje już ubiory lżejsze, a także odzież letnią, do których zalicza się sukienki, szorty czy sandały.

Buty i dodatki pantofelek24

Sklep pantofelek24 jest jednym z częściej odwiedzanych sklepów sieciowych, a przy tym jednym z droższych na terenie Polski. Kolekcja pantofelek24 jest niezwykle bogata i zróżnicowana, zarówno ta skierowana do kobiet, jak i dla panów. Znaczną część tej oferty tworzą buty i różnego rodzaju dodatki. Wśród dodatków znaleźć można różnego typu torby i torebki, jak również ozdoby i chusty na szyję. Produkty w asortymencie zależne są od pory roku. Aktualna kolekcja to kolekcja wiosenna i przewiduje już ubiory lżejsze, a także ubrania letnie, czyli sukienki, szorty czy odkryte buty.

Torby i apaszki

Torebki w sklepie występują w dużej liczbie rodzajów. W dużej mierze sąbędą to małych rozmiarów kopertówki do noszenia w ręce, torebki na ramię oraz torby z paskiem. Kopertówki mogą być w rozmaitych kolorach. Niektóre z nich są haftowane, inne z ćwiekami lub (zobacz) kolcami. Jeśli chodzi o torby na ramię, najczęściej spotykanym tworzywem jest skóra oraz materiały skóropodobne. Kolory są niezwykle urozmaicone, od czarnego aż po jaskrawą żółć. Duże torby są również w rozmaitych kolorach, ze skóry lub zamszu. Niektóre torby są również pikowane. Szaliki, które można nosić pod szyją lub w charakterze nakrycia głowy, mają dużo wzorów. Powtarzają się zróżnicowane motywy folkowe oraz roślinne. Występują także wzory zwierzęce, na przykład zebra. Szaliki uszyte są w większości z bawełny, część jest także z lnu. Część z nich posiada frędzle.

Obuwie

Znaczną część oferty sklepów pantofelek24 stanowią buty. W kolekcjach zimowych dominują kozaki na zime i botki. Kozaki pantofelek24 wykonane są w większości przypadków ze skóry. W ostatnim czasie przeważają kozaki o długich cholewkach, w większości przed kolano. Przeważa czerń. Jednym z najczęściej widywanych modeli jest model wzorowany na żołnierskich oficerkach oraz na butach do jazdy konnej. Są to wysokie kozaki skórzane w kolorze czarnym z brązowym fragmentem na górze cholewki. W ofercie pantofelek24 dostępne są kozaki na niskim obcasie, na wysokim obcasie lub na platformie. W zależności od pory roku mogą być ocieplane lub nie. Ich ceny są dość urozmaicone w zależności od typu. Kolekcja wiosenna i letnia zawiera sandały, zarówno te płaskie, jak i wysokie, mokasyny i inne. W sklepie można także dostać buty sportowe w postaci tenisówek w rozmaite wzory.

Źródło: