Bądź modny!

Trochę słońca w zimie

images
Kiedy nadchodzi ciemna zima, dużo osób cierpi na zimową depresję. Mała ilość absorbowanych promieni słonecznych powoduje, że produkcja hormonalna zaczyna szwankować. A jak dowiedli lekarze już wiele lat temu, hormony posiadają duży wpływ na samopoczucie człowieka. Obywatele państw północnych regularnie zapadają na depresję.

plaża
Źródło: Future PR
Z powodu wiecznych ciemności, Finowie częściej niż wszyscy stają się uzależnieni od napojów wyskokowych i targają się na własne życie. Wyjściem z tej trudnej sytuacji mogą okazać się medykamenty i częste terapie u terapeuty. Sporo dobrego potrafią zdziałać częste sesje ze specjalnymi lampami antydepresyjnymi. Ale idealnym sposobem jest wycieczka w słoneczne kraje – szczególnie rekomenduje się wyspy Kanaryjskie. Wycieczki na ten słoneczny archipelag zapewnią sporo humoru i zagwarantują organizmowi antydepresyjne promienie Słońca w dużych dawkach.

Teneryfa to największa i posiadająca największą ludność wyspa archipelagu Wysp Kanaryjskich. Wyspa jest znana z tego, że można na niej napotkać kilka rodzajów stref klimatycznych. Na Teneryfie, nie licząc opalania się na leżaku i pluskania w fantastycznym oceanie, można podziwiać malowniczy wulkan Teide i eksplorować zjawiskowe miasto La Laguna. żeby namierzyć opłacalne oferty eskapad na Teneryfę, do Google wklep frazę „teneryfa last minute (zobacz.

Fuerteventura jest trochę mniej rozległa i ma mniej mieszkańców. Jest słynna ze pięknej flory. Jest idealnym miejscem, jeśli pragniesz ciepła. Do Google wklej frazę „fuerteventura wakacje”

Gran Canaria charakteryzuje się tym, że ma formę okręgu. W centralnym punkcie wyspy jest nieaktywny wulkan. Wyspa posiada osiemset tysięcy miejscowych, którzy zamieszkują kilka ośrodków miejskich. Oferty podróży na tę ciekawą wyspę zobaczysz, kiedy do Google dasz sformułowanie „gran canaria last minute”.

Jeśli nie znosisz gorąca i pragniesz tylko łagodnych temperatur, idealnym punktem na wakacje staje się wyspa Lanzarote. Wyspa wyróżnia się tym, że jest tam cały czas wiosna. Do wyszukiwarki wklep sformułowanie „Lanzarote wakacje”.