Bądź modny!

Tag Archive: wzór

wzór

Czemu warto wybrać kreację żołnierska?

moro
Wojskowe inspiracje można znaleźć w modzie od dawna. Wielu kobietom ten styl przypadł mocno do gustu. Z jakiego powodu opłaca się wybrać styl żołnierski? Przede wszystkim dlatego, że styl militarny uwydatnia indywidualizm jak i temperament. Dodaj do swojej stylizacji elementy militarne, a Twój strój szybko nabierze pewnej charyzmy. To doskonały wybór, by podnieść nieco poziom pewności siebie albo podkreślić własny temperament. Wojsko jest kojarzone z twardym kodeksem, ale styl wojskowy nie ma zupełnie nic wspólnego z zachowawczością. Wręcz przeciwnie, idealnie odróżni Cię w tłumie i podkreśli Twój indywidualizm.

Tuniki damskie to dobra alternatywa dla każdej pani, bo niezależnie od rodzaju figury zawsze będzie wyglądać korzystnie.

tunika
Moda jest dla kobiet niezwykle istotną kwestią. Jednak nie wszystkie dają jej wiele czasu, nie wszystkie miewają ku temu sposobności. Nie można zatem przecenić terenów, w których współczesna moda odbija się jak w zwierciadle. Moda dla kobiet to nie tylko ubranie, to nie tylko obuwie, chustki i aktualności z wybiegów. To bardzo często również styl życia i poczucie przynależności. Każda pani w skrytości ducha pragnie, by szeptano o niej, że ma własny styl. Swój styl to takie ziarenko pieprzu dodane do mdłej strawy, to taki nietuzinkowy sznyt nadany także ponadczasowemu zestawowi ubrań.

Moda może stwarzać problemy, lecz można sobie z nimi dać radę? Oto kilka praktycznych porad

moda
Moda potrafi być źródłem frustracji jak również zadowolenia, może sprawiać radość, zadowolenie, ale i denerwować, powodować, iż wszystkiego się odechciewa. Za taki stan bez wątpienia odpowiadają różne mity, jakie mamy w głowie. Są to opinie oraz poglądy zasłyszane i podawane dalej, przez co utrwalają się, w związku z tym jesteśmy przeświadczeni, że są prawdą. To jednak mylne przekonanie.

Alternatywa dla trwałego tatuażu – kilka rad

tatuaż zmywalny
Czy kojarzycie Zombie Boya, który pokrył większość ciała tatuażami? Jego wizerunek wykorzystała Lady Gaga w teledysku, chodził po wybiegu… Jest dowodem na to, iż tatuaże zagościły na dobre do tzw przemysłu rozrywkowego. Współcześnie swoje ciała „dekoruje” większa część gwiazd i mimo, że nie wszystkie go pokazują ciężko odszukać celebrytę bez tatuażu.

Panterka- modny wzór

moda damska
Ciężko znaleźć odpowiedź na pytanie co co mają w sobie panterkowe wzory, że nie wychodzą z mody. Co sezon można je znaleźć w różnych sklepach ciągle powracające z nową siłą. Być może to fakt, że jest to wzór pochodzący prosto od najlepszego designera na świecie, jakim jest sama natura, sprawia, że cętki są bez przerwy na czasie.