Bądź modny!

Wzrost chirurgii plastycznej w Polsce

chirurg
W naszym kraju jest od niedawna, lecz jej pozycja jest coraz bardziej ugruntowana. Nie uzurpuje sobie pretensji, aby spodobać się wszystkim, ponieważ wie, iż to nie o to chodzi w tego typu grze. Chirurgia plastyczna to dość nowatorska na naszym rynku medycznym działalność, która jednak szarżą zjednuje sobie coraz więcej wielbicieli. Z roku na rok powstają kolejne lecznice, trend jest korzystny.

kiedyś, na takie możliwości mogli pozwolić sobie tylko jednostki, ponieważ cennik zniechęcał nawet największych wielbicieli. Na tego typu stan miały też wpływ przemiany rynkowe, kto by w poważnych i wariackich latach dumał o zabiegach plastycznych, gdy trzeba było się niepokoić o zgoła odmienne rzeczy. Dzisiaj jednakowoż, coraz więcej osób, również z klasy średniej może sobie przyzwolić na poprawę aparycji. Dzięki temu, że powstaje coraz więcej tego typu miejsc, stawki stają się także do zaakceptowania. Co by tu wiele nie mówić, operację można już przeprowadzić za 1,5 tysięcy złotych, i choć najczęściej górna granica krąży wokół ceny 20 tysięcy złotych, to istnieją też jak najbardziej zabiegi kosztowniejsze, dochodzące do sumy powyżej 30 tyś. złotych.

przyrzady chirurgiczne
Autor: docmonstereyes
Źródło: http://www.flickr.com

Jakie są najbardziej znane operacje, które wykonuje chirurg plastyczny częstochowa z Katowic?

Na to zagadnienie można ustosunkować się biorąc po uwagę popularność poszczególnych zabiegów w wybranych placówkach chirurgii plastycznej. na początek idzie operacja powiększania piersi, ale też ich pomniejszania. Tak to już jest, że jednych matka natura za bardzo wzbogaciła, kolejnych troszkę mniej, no ale da się to nadrobić.

Drugim z najbardziej popularnych zabiegów jest lifting twarzy. Dzięki możliwości podciągnięcia skóry twarzy i szyi, by zminimalizować nadwyżkę zwiotczałej skóry, można odświeżyć swój wygląd i odkryć wlasne zalety na nowo.

Pozostałe operacje to:

korekta nosa pozwala wymodelować nos wedle swojego uznania, powiększenie ust, przeszczep włosów czy plastyka uszu. Do tej grupy można jeszcze zaliczyć lifting szyi i liposukcję brzucha.

Każdy z zabiegów jest w pełni bezpieczny. naturalnie warto znaleźć najbardziej profesjonalną klinikę, największy wybór mamy w dużych ośrodkach miejskich: w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Łodzi czy Katowicach.