Bądź modny!

Dlaczego warto kupować odzież używaną?

szafa z ciuchami
Bezspornie nie raz przechadzając się po przeróżnych sklepach aż łapiesz się za głowę na widok nadzwyczaj dużych cen. Masa marek proponuje ubrania po naprawdę wygórowanych cenach, w wielu przypadkach płacimy za samą markę (im lepsza i bardziej znana marka, tym droższe ubrania). Nie każdą osobę stać na to, aby co chwilę nabywać nowiutkie, markowe ubrania, w związku z tym dzisiaj coraz więcej osób decyduje się na kupno używanych ubrań.

sklep z ciuchami
Autor: Paris on Ponce & Le Maison Rouge
Źródło: http://www.flickr.com

Odzież używana wcale nie musi być złej lub kiepskiej jakości. Multum osób sądzi, iż są to jakieś zniszczone, bardzo znoszone ubrania (zobacz jakie właściwości ma używana odzież w asortymencie Dorteks Import-Export) i nie warto na nie nawet rzucić okiem. Natomiast okazuje się, że obecnie asortyment odzieży używanej jest naprawdę duży. Masa hurtowni i sklepów z odzieżą używaną oferuje duży asortyment, w którym nierzadko zdołasz znaleźć naprawdę jakościowe ubrania, dobrych marek, które częstokroć wyglądają jak nowiutkie.

Często ktoś oddaje ubrania, które miał na sobie ledwo parę razy, nierzadko można się także natknąć na ubrania (Carmen sklep) nowe, które na przykład zostały oddane, albowiem były na kogoś za duże ([link]). Niesłychanie wiele sklepów proponuje również odzież na wagę, co bezsprzecznie jest nadzwyczaj opłacalnym rozwiązaniem. Kupując odzież na wagę da się zaoszczędzić jeszcze więcej, ponieważ taka odzież ma swoją cenę w zależności od tego jak dużo waży. Cena ta zwykle zmienia się w zależności od dnia tygodnia, przykładowo w dzień dostawy cena za kilogram jest droższa, jednak im dalej od dostawy odzieży, tym niższa cena obowiązuje.

Każdy kto kupuje w sklepach z odzieżą używaną perfekcyjnie wie, że w asortymencie naprawdę można odszukać niesłychanie wiele ubrań idealnej jakości po o wiele tańszych opłatach. Nie musisz wcale ubierać się w markowych sklepach i wydawać na ubrania multum pieniędzy, nierzadko lepsze i ciekawsze ubrania możesz odszukać właśnie w sklepach z odzieżą używaną.

Należałoby więc niekiedy przejść się po tak zwanych „lumpeksach”, bowiem może się okazać, że w czasie takiego spaceru odnajdziesz faktycznie wiele intrygujących, oryginalnych, nierzadko nawet markowych a do tego tanich ubrań.