Bądź modny!

Tag Archive: zabieg

zabieg

Czy każdy może poddać sięzabiegowi odsysania tłuszczu?

images
Wiele reklam wpaja w nas opinię, że wysysanie tłuszczu jest możliwe dla każdego. Kompletnie nie wymaga to wysiłku ze strony otyłego. Trzeba jedynie pójść do gabinetu medycyny estetycznej i poddać się zabiegowi odsysania tłuszczu. Tym bardziej, że bez liku gabinetów ma w swojej propozycji cenowej tę usługę. Wystarczy wpisać frazę „odsysanie tłuszczu wrocław”, aby się w tym utwierdzić. Jaka jest więc prawda?

Perfekcyjnie gładkie ciało, czyli depilacja laserowa jest zaskakująco skuteczna? Kilka porad w tej kwestii

gładkie nogi
W ciągu wielu lat naprawdę wielkim zmianom podlegał ideał damskiego ciała. Panowie raz wzdychali do wybitnie szczupłych, raz dużo bardziej puszystych pań. Zmiany dotyczyły także kwestii owłosienia na kobiecym ciele. Na chwilę obecną żadna nowoczesna pani nie jest w stanie wyobrazić sobie nawet, aby jej łydki czy pachy pokryte były włosami. Metod depilacji jest bardzo dużo. Najlepsze efekty zapewnia laser.

Szybki poradnik – jak można pozbyć się zmarszczek

medycyna estetyczna
Zewnętrzny objaw starości wpływa na to, że czujemy się starsi i mniej atrakcyjni. Powstawanie zmarszczek bądź problemy układu krwionośnego to naturalne procesy, które przechodzimy zwykle inaczej. Co w sytuacji, gdy przychodzą one zbyt szybko osłabiając przy tym walory naszej urody? Sposobem na zmniejszanie zmarszczek jest zabieg u specjalisty w klinice medycyny estetycznej.

Laseroterapia w dermatologii estetycznej – efektywna metoda leczenia przebarwień i nie tylko

laser
Dermatologia estetyczna współcześnie jest na świetnym poziomie i ma bardzo wiele możliwości. Dzięki temu sporo pacjentów mających nawet bardzo trudne kłopoty z cerą może błyskawicznie uzyskać bardzo ładny i zdrowy wygląd. Do jednych z najcięższych kłopotów do zwalczenia należy trądzik uporczywy oraz zmarszczki, ale nie tylko – niektóre osoby przychodzą także do klinik w takim celu, jak przykładowo usunięcie tatuażu, który jest nieprawidłowo zrobiony, uległ rozmyciu lub po prostu przestał się podobać.

Medycyna estetyczna kluczem do pięknego wyglądu

wellderm - logo
Obecnie jest wiele rozwiązań, aby poprawić defekty naszej urody. Medycyna estetyczna postępuje niezwykle szybkim tempem i proponuje nam wiele różnych zabiegów pozwalających poprawić stan skóry, usunąć wszelkiego typu defekty oraz zmienić to co się nam nie podoba. Zabiegi tego typu są raczej kosztowne, ale nie mają zazwyczaj niebotycznych cen i można sobie na nie pozwolić.

Szpecące blizny, pieprzyki? Jest na to rada

Blizny, cera
Oparzenie, zabieg chirurgiczny, a nawet nadwaga są w stanie pozostawić na skórze nieestetyczne ślady. Niekiedy, trudniej je zaobserwować, ale szansy na ich całkowity zanik nie ma. Dużym problemem jest przyrost w miejscu blizny nieprawidłowej tkanki, tworzącej nieestetyczne zgrubienia. Proces ten może nastąpić nawet kilka tygodni po zabliźnieni się rany. Aby do tego nie dopuścić, musimy jak najwcześniej go powstrzymać. Albowiem dobry wygląd dotyczy nie tylko ciała, ale i duszy.