Bądź modny!

Tag Archive: zarost

zarost

Jak utrzymać zarost w należytej formie?

broda
W ostatnim czasie dużo mówi się na zagadnienie męskiej higieny oraz pielęgnacji. Jeszcze całkiem ostatnimi czasy być może, żaden mężczyzna nie wyobrażał sobie zużytkowania dużej ilości kosmetyków, dzięki którym jego skóra została zatrzymana w dalszym ciągu w niesłychanie dobrym stanie. Szczęśliwie, czasy się zmieniły. Pożądane byłoby w tym miejscu wspomnieć, że raz po raz większa liczba mężczyzn stosuje codzienne rozmaite specyfiki, dzięki którym kondycja ich skóry stoi na kategorycznie wysokim poziomie.

Właściwe akcesoria do golenia dla każdego mężczyzny

maszynka do golenia
Panowie muszą robić dużo żeby ich twarze faktycznie dobrze się prezentowały. Chociaż oczywiście nie wszyscy mężczyźni wiedzą, co takiego powinni robić. Chodzi tu zwłaszcza o dbanie o zarost. Niektórym mężczyznom zdaje się, że maszynki do golenia powinni stosować raz od święta, kiedy ich zarost będzie niezbyt fajnie wyglądać. Ale, jeżeli mają oni takie podejście, to najlepiej by, co trzy dni po prostu golili buzię. Nie ma sensu zapuszczać brody albo wąsów, gdy brakuje chęci by o nie zadbać.

Broda- atrybut atrakcyjnego mężczyzny. Jak o nią zadbać i jakich kosmetyków używać, aby dobrze wyglądała?

mężczyzna
Odpowiednio przystrzyżony zarost może być bardzo męski a także atrakcyjny. Coraz chętniej panowie decydują się na dłuższą brodę, często w towarzystwie wąsów, które sprawiają, że wyglądają bardziej elegancko i bardzo męsko. Ta część naszej twarzy czasami wymaga specjalnych produktów do pielęgnacji.

Jakimi metodami da się skutecznie zgolić zarost z twarzy, nowe i stare techniki golenia.

mężczyzna z brodą
Jedną z rzeczy, po jakich można rozróżnić mężczyzn od kobiet jest zarost, stan którego całkiem sporo powiedzieć może o jego posiadaczu. Panowie mają tu całkiem sporo możliwości, jednak trzeba pamiętać o tym, że granica między elegancją a zaniedbaniem i niechlujstwem jest dość cienka i łatwo ją niekiedy przeoczyć.

Jesteś przedstawicielem płci męskiej i szukasz najlepszych kosmetyków – zobacz, co obecnie warte jest twej uwagi

mężczyzna
Każdy chłopak musi zadbać o swój wygląd. Kiedyś wielu nie przywiązywało do tego zbyt wielkiej wagi, sądząc, że twardy mężczyzna jest… naturalny. W dzisiejszych czasach – ku radości kobiet, które kochają zadbanych mężczyzn – jest zupełnie inaczej. Mężczyźni w Rzeczypospolitej Polskiej korzystają z porad kosmetyczek i nie jest już to śmieszne.

Trwałe usuwanie owłosienia to doskonały sposób na idealnie gładką skórę

Już dziś zadbaj o gładkie nogi
Od dosyć dawna jednym z najważniejszych zabiegów kosmetycznych jest usuwanie niepotrzebnego owłosienia. U panów jest to przede wszystkim usuwanie zarostu na twarzy. U kobiet wyboru okolic do usuwania owłosienia dokonuje się w oparciu o osobiste preferencje i typ owłosienia. Jest to w takim razie kwestia osobista.