Bądź modny!

Tag Archive: zarost

zarost

Właściwe akcesoria do golenia dla każdego mężczyzny

maszynka do golenia
Panowie powinni robić dużo żeby ich twarze faktycznie świetnie się prezentowały. Chociaż jak wiadomo nie wszyscy mężczyźni wiedzą, co takiego mają robić. Chodzi tu zwłaszcza o dbanie o zarost. Niektórym panom wydaje się, że maszynki do golenia powinni stosować raz na jakiś czas, gdy ich zarost będzie niezbyt fajnie wyglądać. Jednak, gdy posiadają oni takie podejście, to najsensowniej żeby, co 3 dni po prostu golili buzię. Nie ma sensu bawić się w zapuszczanie brody czy wąsów, gdy nie mamy ochoty o nie dbać.

Teraźniejsi panowie zwracają coraz to większą atencję na własny wygląd

mężczyzna
Nie da się ukryć, że w dzisiejszych czasach wizerunek ma niesłychanie duże znaczenie tak samo dla pań, jak i panów. Panowie zwracają coraz większą atencję na to, w jaki sposób się noszą i poświęcają temu więcej czasu. Bez dwóch zdań jest to efektem pojawiających się trendów, jakie znacznie wpisały się w upodobania współczesnych mężczyzn. Obecny kult silnej, męskiej postawy, zadbanego zarostu i casualowego stylu jest lubiany nie jedynie przez kobiety.

Broda- atrybut atrakcyjnego mężczyzny. Jak o nią zadbać i jakich kosmetyków używać, aby dobrze wyglądała?

mężczyzna
Dobrze przystrzyżony zarost może być niezwykle męski a także atrakcyjny. Coraz częściej mężczyźni decydują się na dłuższą brodę, nierzadko w towarzystwie wąsów, które sprawiają, iż wyglądają bardziej elegancko oraz niezwykle męsko. Ta część naszej twarzy czasami wymaga specjalnej pielęgnacji.

Jesteś przedstawicielem płci męskiej i szukasz najlepszych kosmetyków – zobacz, co obecnie warte jest twej uwagi

mężczyzna
Każdy przedstawiciel płci męskiej powinien dbać o swój wygląd. Dawno temu wielu nie przywiązywało do tego za dużej wagi, uważając, że twardy facet jest… naturalny. Obecnie – ku radości dziewcząt, które kochają zadbanych mężczyzn – jest zupełnie inaczej. Przedstawiciele płci męskiej w Polsce korzystają z porad kosmetyczek i nie jest już to wstydliwe.

Jakimi metodami da się skutecznie zgolić zarost z twarzy, nowe i stare techniki golenia.

mężczyzna z brodą
Jedną z rzeczy, które odróżniają mężczyzn od kobiet jest zarost, którego stan bardzo dużo powiedzieć może o jego właścicielu. Panowie mają tu całkiem sporo możliwości, pamiętać jednak należy o tym, że granica między dobrym wyglądem a niechlujstwem i zaniedbaniem jest bardzo płynna i łatwo ją niekiedy przekroczyć.