Bądź modny!

Zimowe trendy – co proponują znawcy mody?

images
Nadciągają paskudne dni, które w Polsce będą się ciągnąć do połowy kwietnia. Jeżeli nie znalazłaś w szafie wystarczającej ilości ciepłych ubrań, powinnaś zaplanować sobie wyprawę po galeriach handlowych. Wszelkie niepotrzebne ciuchy, których już nie będziesz zakładać na siebie, najrozsądniej jest oddać potrzebującym. Zbiorniki firm pomocowych znajdziesz w większości miejscowości w naszym kraju. Wiedz, że dbanie o biednych jest powinnością każdego z nas.

odkryj stronę -” style=”float:right; margin:5px;”/>

Pierwszymi ubraniami, które musisz odszukać, są rzecz jasna puchowe, modne kurtki zimowe damskie. Są one niezbędne, o ile ponad wszystko lubisz komfort i gwarancje ciepłej temperatury nawet w najgorsze dni. Wyjeżdzając na urlop w góry, jest to zakup wręcz obowiązkowy. Jeżeli zaś w zimowe miesiące przebywasz w mieście i chcesz kup (złap okazje na srebrny pierścionek z niebieskim oczkiem moja strona)ić coś ładniejsze, kup stylowy płaszcz, świetny do każdych spodni.

Tej jesieni trendy będą tradycyjne koszule damskie. O ile chodzi o kolorystykę, przeważać mają odcienie jasne, takie jak ecru. W takich barwach powinnaś zamówić właściwie każdy komponent ubiory – od płaszczyku, przez rajstopy aż do obuwia. W kwestii butów – wsadź swoje nogi w białawe szpilki bądź w piaskowe półbuty.

Przedsiębiorstwem ciuchowym, które jest warte zaufania, jest pochodzący z Włoch Benetton (odkryj więcej: ). Marka ta może legitymować się wielką historią – swoje ubrania sprzedaje od prawie 50 lat! W czasie funkcjonowania firmy powstało ponad 6,5 tys. butików w 120 państwach na całym globie, co jest niesamowitym sukcesem. Placówki Benetton są także w Polsce w przepastnych pasażach handlowych. Jeśli poszukujesz estetycznych i wysokiej jakości ubrań, placówka tej marki musi być pierwszym miejscem, jakie odwiedzisz w czasie szukania. Na pewno pamiętasz którąś z akcji marketingowych firmy – ludzie z Benettona zawsze tworzyli silnie kontrowersyjne przekazy, dzięki czemu marka stała się znana.