Bądź modny!

Zobacz jakie trendy w modzie męskiej panują w roku 2014

Pozujący chłopak
Teraz mnóstwo facetów chce codziennie wyglądać modnie i elegancko. Czasy, kiedy chłopak miał w swojej szafie tylko jeansy i kilka podkoszulków na szczęście często są już tylko wspomnieniem.

Mężczyzna przy samochodzie
Autor: Blue Inc
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli Ty też chcesz być modny na co dzień, na pewno ten artykuł jest przeznaczony specjalnie dla Ciebie. Jeśli tylko masz chwilę czasu, bez wątpliwości powinieneś sprawdzić, jakie nadchodzą trendy na 214 rok.

Kiedy chodzi o kolory, w modzie męskiej najczęściej nic wielkiego się nie zmienia. Także w dwa tysiące czternastym roku wielce modne będą przede wszystkim kolor czarny oraz biały. Faceci nie mają aż tak dużej wyobraźni kolorystycznej jak dziewczyny i nie zawsze są w stanie odpowiednio łączyć ze sobą poszczególne kolory.

Jeżeli Ty także należysz do takich osób, wówczas zdecydowanie powinieneś postawić przede wszystkim na klasykę – moda męska niemal uwielbia takie kolory jak czerń, beże czy biały. Również szary właściwie zawsze dobrze się sprawdzą.

Takie kolory niewątpliwie są ponadczasowe, dlatego jeśli zdecydujesz się na ubranie w takich właśnie kolorach, wtedy ryzyko

Mężczyzna w kożuchu
Autor: Blue Inc
Źródło: http://www.flickr.com

zaliczenia modowej wpadki jest właściwie zerowe. Czasami projektanci stawiają również na bardziej odważne kolory takie jak dla przykładu czerwień, żółty czy niebieski – jednak pamiętaj, że takie żywe kolory powinny być tylko niewielką częścią Twojego wybranego stroju. Kiedy (szczegółyna ten temat: https://www.skalnik.pl) lubisz żywe kolory, wówczas możesz je zaakcentować w swoim stroju dla przykładu na szaliku. Kiedy chodzi o krój konkretnych ubrań, warto zanotować dwie rzeczy.

Po pierwsze w lecie wielce popularne będą bermudy w kwiaty – im bardziej luźne, tym praktycznie lepiej. Kiedy (https://www.skalnik.pl

Jeśli tylko zastosujesz się do tych prostych wskazówek zamieszczonych w tym artykule, wówczas kategorycznie będziesz bardzo modnym mężczyzną w roku 2014.